Strzałka

Kubki do picia dla niemowląt

Niemowlęta potrzebują nie tylko dużych ilości pokarmów i płynów. To również czas, w którym uczą się łapać i obracać przedmioty. Kubeczek dla noworodka spełnia obie te potrzeby. Z jednej storny umożliwia picie ulubionych herbat i soczków, z drugiej uczy malucha nowych umiejętności manualnych. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych rodzajów kubków do picia dla niemowląt. Sprawdź, jakie produkty czekają na Twoje maleństwo!

Kubek dla niemowlaka - naucz dziecko pić samodzielnie

Im szybciej Twoje dziecko nauczy się samodzielnego korzystania z kubków i butelek, tym lepiej dla niego i dla Ciebie. Maluch będzie bowiem bardziej samodzielny i rozwinięty, Ty natomiast zyskasz więcej wolnego czasu i przestrzeni do wykonywania innych obowiązków.  

Jeśli nie wiesz jak nauczyć dziecko samodzielnego picia, dużym ułatwieniem będzie zakup specjalnego kubeczka. Pierwszy kubeczek do nauki picia powinien być dostosowany do wieku dziecka. Najlepiej, żeby miał uchwyty do łapania i nie był zbyt ciężki. Gdy dziecko opanuje już umiejętność posługiwania się takim kubkiem, kolejnym krokiem będzie zakup kubka treningowego. Dzięki jego specjalnej konstrukcji, napój nie będzie się rozlewać po przechyleniu kubka. 

Jak wybrać pierwszy kubek dla niemowlaka?

Przede wszystkim kubek dla niemowlaka powinien być wykonany ze zdrowych tworzyw. Podczas zakupu sprawdź, czy kubeczek został wyprodukowany bez szkodliwych związków BPA i bisfenolu oraz PCV. Warto również, aby kubek posiadał uchwyt, który ułatwi dziecku jego stabilne trzymanie. Niektóre modele mają silikonową podstawkę, która zapobiega strąceniu kubka ze stołu lub biurka. 

Dla Ciebie natomiast ważną kwestią jest czyszczenie kubka. Unikaj modeli, które posiadają nieregularny kształt i są trudne w późniejszym myciu. Wszelkie pozostałości w naczyniu mogą być niehigieniczne i niebezpieczne dla niemowlęcia.

W naszym sklepie stawiamy na wysokiej jakości produkty, dlatego posiadamy tylko bezpieczne i łatwe w obsłudze kubki dla niemowląt. Wybierz idealny kubek do nauki picia dla swojego dziecka spośród różnych kształtów, kolorów, materiałów i pojemności. Dostępne są niekapki, kubki treningowe, butelki sportowe oraz kubki otwarte. 

Filtry

Cena:

17,00 zł - 149,00 zł

Producent:

71 produktów w tej kategorii

71 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password