Strzałka

B.Toys

B.Toys to kanadyjska marka, tworząca kreatywne i edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Wszystkie zabawki zostały wykonane z najwyżej jakości materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Kanadyjski producent zabawek dla dzieci stawia przede wszystkim na rozwój oraz pobudzenie kreatywności u dzieci

Kreatywne i edukacyjne zabawki z drewna dla dzieci B.Toys

Ciekawe kolory, interesujące kształty i dźwięki, doskonale rozwijają zmysły naszych dzieci. Bardzo często są wykorzystywane w celach terapeutycznych. Głównym założeniem marki B.Toys jest idea mówiąca: „Bądź sobą”, dlatego zabawki tej marki pozwalają wyrażać siebie i swoje emocje oraz swoją indywidualność.

Zabawki B.Toys do piasku i kąpieli dla dzieci

Kanadyjska marka posiada ogromną ofertę zabawek, oferuje zabawki drewniane, zabawki interaktywne, sensoryczne, zabawki do wody i piasku, a także zabawki do zabawy na zewnątrz. Kanadyjskiego producenta zabawek cechuje wysoka dbałość o środowisko naturalne, wszystkie produkty pakowane są w ekologiczne opakowania. Zabawki urzekają oryginalnym designem, dlatego idealnie nadają się na prezent. Produkty marki B.Toys dzięki ciekawemu wykonaniu z pewnością zachwycą każdego malucha i zajmą go na długie godziny. Marka ta cieszy się coraz większą popularnością, uwielbiana jest zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Kolorowe i urocze zabawki B.Toys zostały wielokrotnie docenione, również w Polsce.

Filtry

Cena:

20,00 zł - 399,00 zł

Producent:

204 produktów w tej kategorii

204 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password