Strzałka

Djeco

Djeco jest to francuska marka niezwykłych zabawek oraz akcesoriów dla dzieci i niemowląt. To, co zdecydowanie wyróżnia produkty marki Djeco to piękny wygląd i doskonała jakość wykonania. Fantastyczne projekty oraz ciekawa kolorystyka sprawiają, że produkty te pokochały dzieci i ich rodzice na całym świecie. 

Edukacyjne zabawki dla dzieci

W ofercie tego producenta znajdziesz przepiękne zabawki edukacyjne dla dzieci wykonane z drewna, niezwykle ciekawe zestawy kreatywne oraz ogromny wybór gier i puzzli dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie zabawki od marki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, dlatego są bezpieczne dla Twojego maluszka.

Układanki i zestawy artystyczne dla dzieci

Układanki i zestawy artystyczne dla dzieci tego francuskiego producenta pobudzają u dzieci kreatywność, wyobraźnię, a także zachęcają do odkrywania i poznawania świata. Wszystkie produkty są wykończone z niebywałą starannością. Każda seria produktów jest dokładnie sprawdzana, aby zapewnić jak najwyższą jakość produktu. Dodatkowo zabawki przechodzą rygorystyczne testy, zgodne z wymogami europejskiej normy EN71 oraz rozporządzeniami REACH. Gry Djeco zostały przetłumaczone na wiele języków. Produkty tej marki można znaleźć w ponad 60 krajach na całym świecie. Co roku powstają kolejne serie, które zachwycają nie tylko najmłodszych klientów, ale także ich rodziców.

Filtry

Cena:

15,00 zł - 169,00 zł

Producent:

145 produktów w tej kategorii

145 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password