Strzałka

Quut

Ceniony belgijski producent zabawek dla dzieci zachwycający prostym i  nowoczesnym designem. Celem marki jest tworzenie zabawek, które przetrwają długo, z prawdziwej, trwałej i sprytnej konstrukcji, która zapewni zabawę i piękno dzieciom i rodzicom.

Zabawki do piasku i piaskownicy

Quut zmienia oblicze podstawowych zabawek do piaskownicy i na plaże takich jak łopata czy wiadro oferując bogatą kolekcję inteligentnych zabawek plażowych, które mają w sobie niesamowity design, ergonomię, są solidne i ekologiczne, ponieważ wszystkie produkty są wolne od ftalanów, bisfenolu A, lateksu i w 100% podlegają recyklingowi.

Zabawki Quut są tak zaprojektowane, aby można było wykorzystać je w każdej sytuacji. Są tak trwałe, mocne i inteligentne, że można wykorzystać je w ogródku podczas wykopalisk w ziemi, w zimie budując bałwana czy w wannie podczas codziennej kąpieli. 

Zabawki  do wody dla dzieci

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom można z łatwością zabrać je w podróż. W ofercie znajdziemy takie serie jak Beach & Outdoor, Bath, Playmat i Quutopia. Seria Beach & Outdoor ma w swojej ofercie foremki, wiaderka do piasku, łopatki z sitkiem i konewki do wody. Nie są to jednak zwykłe produkty do piasku. Są one wielofunkcyjne, na przykład jak łopatki Triplet, które mogą być łopatką, grabkami, sitkiem i lejkiem do wody. W serii Bath znajdziemy typowe zabawki do kąpieli, które można użyć na plaży czy w basenie. Natomiast niesamowite są produkty z serii Playmat. Playmat to maty edukacyjne i do zabawy chmurki, czyli praktyczne rozwiązanie, które jest bezpieczne i wygodne podczas zabawy maluszka.

Zabawki nagrodzone są za wzornictwo, innowacyjność i wartość zabawową,  ponieważ Quut został stworzony przez doświadczony zespół projektantów, marka od samego początku dążyła do doskonałości. 

Filtry

Cena:

38,00 zł - 256,00 zł

Producent:

21 produktów w tej kategorii

21 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password