Strzałka

Fat Brain

Fat Brain Toys to amerykański producent różnorodnych i kreatywnych zabawek dla dzieci. Zabawki amerykańskiej marki to produkty, które działają na zmysły i doskonale pobudzają wyobraźnię u dzieci. Wszystkie zabawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, całkowicie bezpieczne dla zdrowia. 

Fat Brain zabawki do balansowania

Zabawki Fat Brain Toys wyróżnia soczysta i intensywna kolorystyka, dlatego wzbudzają tak duże zainteresowanie i dzieci chętnie po nie sięgają. Każda zabawka jest odpowiednio dopasowana do malutkich rączek dziecka, do jego możliwości  i wieku, tak aby rozwijała logiczne myślenie i spostrzegawczość na każdym etapie rozwoju. Największym hitem amerykańskiego producenta to zabawki genialne w swojej prostocie – przyssawki i bąbelki! Miękkie, silikonowe bąbelki w kolorach tęczy, które można wypychać i wciskać do woli, sprawiają, że maluchy będą bawić się godzinami. Przyssawki – przyklejają się do siebie i do każdej gładkiej powierzchni, wyginają się i tworzą przeróżne konstrukcje, dając masę radości dzieciom w każdym wieku. Wieża Spin Again to niewątpliwie kolejny bestseller. Kolorowa, zakręcona wieża zainteresuje każdego maluszka. 

Zabawki sensoryczne Fat Brain Toys

Fat Brain Toys to ogromny wybór zabawek dla niemowląt: zabawki sensoryczne, zabawki, które przynoszą ulgę w ząbkowaniu, a także dla starszaków: logiczne gry, układanki czy łamigłówki. Amerykański producent tych genialnych zabawek nieustannie podbija serca dzieci i ich rodziców na całym świecie, stale poszerzając swoją ofertę kolejnymi, genialnymi produktami.

Filtry

Cena:

24,00 zł - 260,00 zł

Producent:

64 produktów w tej kategorii

64 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password