Strzałka

Mombella

Mombella to popularna marka tworząca przede wszystkim silikonowe gryzaki dla dzieci, które są jednocześnie zabawkami. Stworzone są z bezpiecznego silikonu, dlatego mogą być używane już od pierwszych miesięcy życia.

Mombella gryzaki na ząbkowanie

Gryzaki Mombella są niezawodne podczas bolesnego ząbkowania, ich różne faktury i liczne wypustki masujące zapewniają ulgę obolałym dziąsłom. Zostały zaprojektowane specjalnie dla małych rączek, aby chwytanie ich nie sprawiało żadnych problemów. Co ważne wszystkie gryzaki są bardzo elastyczne, dlatego maluszek może bawić się nimi,  wyginając je we wszystkie strony, ale jednocześnie są bardzo trwałe.

Produkty Mombella to przede wszystkim kolorowe gryzaki w kształcie zwierzątek, które mogą pełnić też inne funkcje, np. gryzak wiewiórka – może służyć jako łyżeczka do podawania pokarmu, gryzak słonik – jest także pierwszą szczoteczką do zębów, gryzak ślimak – to jednocześnie cichutka grzechotka, a gryzak ośmiornica to genialna piszcząca zabawka. Wesołe i kolorowe gryzaki pomogą Twojemu dziecku przejść przez trudny okres ząbkowania, zapewniając przy tym wiele zabawy. 

Silikonowe gryzaki uspakajające dla niemowląt

Produkty marki Mombella uwielbiane są nie tylko przez najmłodszych, pokochali je również rodzice, a zwłaszcza mamy. Silikonowe gryzaki można myć w zmywarce, co jest dużym ułatwieniem w utrzymaniu czystości, a dodatkowo można je chłodzić w zamrażalniku. W ofercie tego producenta znajdują się nie tylko gryzaki, ale także inne akcesoria dla dzieci, np. miseczki, łyżeczki do karmienia czy pojemniki na przekąski.

Filtry

Cena:

15,00 zł - 64,00 zł

Producent:

48 produktów w tej kategorii

48 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password