Strzałka

Baby Anthyllis

Baby Anthyllis to linia produktów stworzona przez włoskiego producenta Pierpaoli, który od lat specjalizuje się w tworzeniu certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych dla najmłodszych, których składniki pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw.

Baby Anthyllis ekologiczne środki czystości

Producent Baby Anthyllis stawia na naturalną pielęgnację ciała, dlatego wszystkie produkty pochodzą tylko z naturalnych surowców, nie zawierają sztucznych i szkodliwych dodatków oraz nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Produkty do higieny i pielęgnacji dzieci

Marka Baby Anthyllis tworzy przede wszystkim produkty do higieny i pielęgnacji dzieci oraz niemowląt. Jest to grupa, która wymaga szczególnej troski i ostrożności. Delikatna skóra maluszka jest bardzo wrażliwa i podatna na reakcje alergiczne oraz podrażnienia, dlatego wszystkie kosmetyki dla dzieci i niemowląt zostały przebadane dermatologicznie na skórze wrażliwej oraz przebadane na zawartość chromu, niklu i kobaltu.

W asortymencie marki Baby Anthyllis znajdują się dostosowane do potrzeb najmłodszych kosmetyki nawilżające, kosmetyki do kąpieli, płyny do prania, mydła, pasty do zębów, płyny do czyszczenia powierzchni oraz chusteczki nawilżane.

Wszystkie te produkty ze względu na swój łagodny i naturalny skład mogą być stosowane już od pierwszych dni życia, także przez maluszki o bardzo wrażliwej skórze i skłonnościach do podrażnień oraz alergii.

Filtry

Cena:

22,00 zł - 35,00 zł

Producent:

3 produktów w tej kategorii

3 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password