Strzałka

Bentley Organic

Bentley Organic jest to angielska marka kosmetyków, która powstała z miłości i pasji do produkcji mydeł. Ogromna pasja i duże doświadczenie od lat pozwalają tworzyć wyjątkowe produkty. Naturalne mydła od marki Bentley Organic są niewątpliwie wyjątkowe, gdyż jako jedyne posiadają najważniejsze certyfikaty — Soil Association i ISO 14001 Environmental Standard. Te dwa certyfikaty dają gwarancję, że produkty spełniają wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące bezpieczeństwa dla naszego środowiska, a ich skład to w 95% produkty organiczne.

Naturalne kosmetyki dla dzieci i dorosłych

Bentley Organic to nie tylko mydła, które powstają już od pięciu pokoleń, to także ogromny wybór naturalnych kosmetyków dla dzieci i dorosłych. Wszystkie produkty tego producenta są bezpieczne dla ludzi oraz dla naszego środowiska. Jest to świetny wybór dla klientów, ceniących sobie doskonały skład i dbanie o naszą planetę.

W asortymencie marki Bentley Organic znajdziesz ogromny wybór kosmetyków do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt oraz kosmetyki dla dorosłych, które mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Dużą popularnością cieszy się organiczny balsam ułatwiający oddychanie. W szybki i łatwy sposób udrażnia on drogi oddechowe maluszka podczas przeziębienia i zatkanego noska.

Naturalne i organiczne środki czystości

W swojej ofercie producent posiada także bezpieczne środki czyszczące – spraye do dezynfekcji powierzchni, do czyszczenia zabawek, środki do mycia podłóg, a także preparaty do czyszczenia łazienek. Te wszystkie produkty z całą pewnością przydadzą się w każdym domu. Głównym celem marki Bentley Organic jest tworzenie produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach.  

Filtry

Cena:

23,00 zł - 69,00 zł

6 produktów w tej kategorii

6 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password