Strzałka

Bibs

Bibs to duńska marka, która tworzy smoczki uspakajające dla dzieci. Charakterystyczne cechy tego skandynawskiego producenta to styl, prostota i elegancja. Te unikalne smoczki Bibs w stylu retro, powstają z kauczuku organicznego, który pozyskiwany jest z drzew Hevea. Kauczuk jest to tworzywo w 100% naturalne, dlatego jest to najczęściej wybierany przez mamy smoczek Bibs. 

Smoczki kauczukowe Bibs

Smoczki kauczukowe nie zawierają szkodliwych substancji, są nietoksyczne, dlatego ryzyko wystąpienia alergii jest bardzo małe. Kolejną zaletą smoczków kauczukowych jest trwałość i wytrzymałość, jednocześnie są elastyczne i miękkie. Zapewnia to poczucie komfortu podczas ssania, a dzięki odpowiedniej wentylacji dziecko czuje się tak, jakby ssało pierś mamy.  Osłonka w smoczkach Bibs została zaprojektowana w taki sposób, aby nie dotykała buzi dziecka, zapobiega to powstawaniu krostek, nie pojawiają się zaczerwienienia oraz inne zakażenia delikatnej skóry maluszka.  Dodatkowo w tarczy smoczka znajdują się otwory, które zapewniają dziecku swobodny oddech.

Smoczek uspokajający Bibs - Jaki wybrać?

Smoczki uspakajające Bibs spełniają wszystkie wymogi europejskie, zostały zaprojektowane pod okiem neonantologów, dlatego można spokojnie stosować je u dzieci już od 1 dnia życia. Smoczki i zawieszki do smoczków występują we wszystkich możliwych kolorach. Zwolennicy jasnych i stonowanych barw oraz miłośnicy kolorów – każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki tak bogatej gamie kolorystycznej bez żadnego problemu dopasujesz smoczek do każdej stylizacji i do każdej okazji. Producent Bibs oferuje także smoczki z tarczą formie motylka – Bibs Supreme oraz smoczki ze świecącą w ciemności rączką – Glow in dark. 

Smoczki dziecięce pakowane są pojedynczo albo w dwupakach. Rozmiar smoczka należy dopasować zgodnie z wiekiem dziecka. Naturalne tworzywo, jakim jest kauczuk rozciąga się podczas użytkowania, końcówka smoczka może się znacznie powiększyć, dlatego należy wymieniać je co około 30 dni. Każdy smoczek przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć i wyparzyć, dopiero wystudzony smoczek można podać dziecku. Produkty Bibs nie nadają się to sterylizacji w mikrofalówce oraz do mycia w zmywarce. Przed każdym kolejnym użyciem smoczek należy umyć wodą z mydłem i dokładnie osuszyć.

Filtry

Cena:

18,00 zł - 32,00 zł

Producent:

226 produktów w tej kategorii

226 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password