Strzałka

Mushie

Mushie to amerykańska firma znana z projektowania silikonowych śliniaków, ręcznie wykonywanych zawieszek do smoczków, otulaczy z organicznego muślinu, zestawów stołowych dla najmłodszych oraz silikonowych szczoteczek do zębów w stylu skandynawskim.

Śliniaki dla dzieci z zaokrąglonym zapięciem

Śliniaki dla dzieci z zaokrąglonym zapięciem z łatwością dopasowują się do szyi dziecka, a głęboka kieszonka przechwytuje resztki jedzenia. Sztućce dla dzieci Mushie są idealną alternatywą do postawienia pierwszych kroków w drodze do usamodzielnienia się w kwestii spożywania pokarmów przez dziecko. 

Mushie Zawieszki do smoczków

Zawieszki do smoczków i gryzaków są dostępne w różnych wariantach, a mianowicie w całości drewniane oraz silikonowe lub w połączeniu mieszanym z tych dwóch surowców. Ponadto zawieszki posiadają oryginalne połączenie kolorystyczne w stylu vintage. Etui na smoczki Mushie zostało zaprojektowane tak, aby pomieścić 3 smoczki dla dzieci, a dzięki specjalnemu uchwytowi istnieje możliwość przymocowania do łóżeczka czy kołyski dziecka.

Pierwsze szczoteczki do zębów Mushie

Pierwsze szczoteczki do zębów Mushie są odpowiednie dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Kolorowe szczoteczki z silikonu pomagają w dbałości o higienę jamy ustnej poprzez udogodnienie nałożenia szczoteczki na palec. Charakteryzują się miękkością, co zachęca malucha do używania szczoteczek Mushie oraz szczotkowania zębów. Sprawdź produkty Mushie wykonane z silikonu spożywczego i wybierz dla swojego dziecka najlepsze rozwiązanie. 

Filtry

Cena:

34,00 zł - 70,00 zł

Producent:

83 produktów w tej kategorii

83 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password