Strzałka

Lansinoh

Lansinoh to marka tworząca produkty niezbędne dla mam karmiących piersią, zapewniając wsparcie w tym ważnym okresie życia. Produkty tej marki mają za zadanie ułatwić kobietom karmienie, odciąganie pokarmu, przechowywanie go oraz podawanie niemowlęciu. Lansinoh jest jedyną marką na rynku, która oferuje najczystszą na świecie lanolinę. Czysta lanolina genialnie sprawdza się w leczeniu popękanych brodawek oraz podrażnień, jakie powstają podczas karmienia piersią. Poza lanoliną producent oferuje także szeroki asortyment kosmetyków do pielęgnacji niemowląt. 

Lansinoh laktatory elektryczne

W ofercie marki Lansinoh można znaleźć laktatory elektryczne na dwie piersi, które znacznie ułatwiają odciąganie mleka, bardzo chłonne wkładki laktacyjne, specjalne woreczki do przechowywania pokarmu, kompresy żelowe na piersi, osłonki laktacyjne, a także butelki  dla niemowląt ze smoczkami, które nie zaburzają rytmu ssania. 

Akcesoria do karmienia Lansinoh 

Karmienie piersią to niewątpliwie piękny czas, ale często także bardzo trudny – te wszystkie produkty powstały po to, aby ta przygoda stała się niezapomnianym i przyjemnym doświadczeniem. 

Filtry

Cena:

17,00 zł - 660,00 zł

Producent:

44 produktów w tej kategorii

44 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password