Strzałka
powiększ Powiększ

Djeco gra planszowa piraci

KOD PRODUKTU:

3070900084230

PRODUCENT:

149,00 zł
Brutto
Kosz Brak towaru
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
  1. Kurier InPost – 14,50 zł
  2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
  3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
  4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
  5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Gra "Piraci" to zabawa taktyczna dla 2-4 graczy, którzy mają za zadanie wcielić się w rolę pirata lub śmiałków. Śmiałek musi zabrać skarb pirata, natomiast sam pirat stara się mu to utrudnić i próbuje zabrać statki.

Runda trwa około 20 minut.

  • Zawartość: 1 figurka pirata, 3 statki Śmiałków, 3 skrzynie ze skarbami 1 plansza do gry, 7 palm kokosowych, 1 duża kość piracka 1 mała kostka statków Śmiałków, 9 kart z palmami kokosowymi, 4 karty z papugą
  • Cel gry: dla statków Śmiałków – zabrać skarb pirata z jego skrzyni ukrytej w jaskini i przenieść go do małej łódki i nie dać się złapać. Dla pirata – złapać wszystkie statki Śmiałków aby nie mogli uciec ze skarbem.
  • Przygotowanie do gry: Wybrać gracza, który będzie piratem, jeśli kilku graczy chce być piratem, to każdy z nich rzuca kością pirata – osoba, która będzie miała najwyższy wynik zostaje piratem. Pozostali gracze biorą statki "Śmiałków". Muszą teraz posadzić 7 palm kokosowych (miejsc ukrycia się) na miejscach w pobliżu najciemniejszych obszarów na planszy. Następnie muszą położyć statki Smiałków na małym kwadracie z obrazkiem statku, a pirata i jego skrzynię umieścić na kwadracie symbolizującym jesgo jaskinię. W zależności od ilości graczy rozdajemy karty : - dla 3 statków Śmiałków – każdy statek otrzymuje 3 karty z palmami kokosowymi i 1 kartę z papugą, - dla 2 statków – każdy dostaje 4 karty z palmami kokosowymi i 2 karty z papugą, - dla 2 statku – gracz dostaje 5 kart z palmami i 3 karty z papugą.
  • Zasady gry:

1. Grę rozpoczyna gracz, którego ststek znajduje się po lewej stronie pirata, rzuca małą kostką i przesuwa swój statek o tyle kwadratów ile oczek wypadło na kostce. Jeśli w grze bierze udziła kilka osób, postępują tak samo, kolejka biegnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

2. Nadchodzi kolej na ruch pirata – rzuca czarną kostką i przesuwa gurkę o odpowiednią liczbę kwadratów na planszy. Po jego ruchu pierwsza kolejka jest zakończona i zaczyna się następa.

Wiek 5-9 lat

Ilość graczy 2-4

Wymiary opkaowania : 30x28x6,5cm

Parametry techniczne

3070900084230

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password