Strzałka
powiększ Powiększ
 • bestseller

Whis10 whisbear szumiący króliczek friends of whisbear

KOD PRODUKTU:

5905279995765

PRODUCENT:

65,00 zł
Brutto
Kosz Brak towaru
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
 1. Kurier InPost – 14,50 zł
 2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
 3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
 4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
 5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Szumiący króliczek to zabawka zapewniająca spokojny sen Maluchowi i jego opiekunom stworzona przez Whisbear. Ułatwia zasypianie wydając z siebie dźwięki przyjazne niemowlęciu. Wewnątrz zabawki znajduje się urządzenie szumiące, które emituje różowy szum przez 40 minut – wystarczająco długo, aby niemowlę spokojnie zasnęło. Dzięki specjalnej konstrukcji urządzenie sprawdza się jako zawieszka do łóżeczka.

Nieprzypadkowo Szumiący Króliczek został wyposażony właśnie w różowy szum. Ten rodzaj szumu jest dla Maluszka najprzyjemniejszy, gdyż przypomina mu dźwięki z brzucha mamy charakterystyczne dla wód płodowych. Różowy szum zabawek Whisbear ułatwia zasypianie noworodkom i niemowlętom nie tylko we własnym łóżeczku, ale także w trakcie podróży.

Funkcja „Soft Start/Soft Stop” sprawia, że szum włącza i wyłącza się stopniowo zmieniając swoje natężenie w ciągu 40 minut. Głośność szumu można ustawiać, dostosowując ją do potrzeb dziecka i ewentualnego wpływu bodźców dźwiękowych z zewnątrz. Dlatego  świetnie sprawdza się w rozmaitych okolicznościach, także gdy w otoczeniu nie panuje idealna cisza.

Charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i ergonomicznym kształtem, dzięki czemu można go używać w wielu sytuacjach. Funkcjonalny klips sprawia, że zabawka jest idealnym kompanem każdej podróży. W łatwy sposób można go wieszać przy wózku dziecięcym, w samochodzie i rozmaitych pomieszczeniach, bez obawy, że się zgubi. Ciekawa kolorystyka pobudza wyobraźnię Malucha. Szumiące zabawki Whisbear posiadają stosowne atesty i są bezpieczne dla dziecka już od pierwszych dni życia. To przyjaciel dziecka na wiele kolejnych lat.

Produkty Whisbear stanowią idealny wybór pod względem bezpieczeństwa Malucha, bo jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, uzyskały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka jako rozwiązanie przeznaczone dla dzieci odznaczających się trudnością w zasypianiu. Weryfikuje w instytucie podlega także bezpieczeństwa ogólne, zdrowotne i rozwojowe.

Szumiący króliczek i inne zabawki oraz urządzenia elektroniczne WHISBEAR podlegają certyfikacji zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na poszczególnych światowych rynkach, w tym w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Badania prowadzi się regularnie w jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag.

Ważne:

 • Po wyjęciu z zabawki urządzenia emitującego szum, można bezpiecznie wyprać ją w pralce.
 • Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu.

Wymiary:

 • Szumiący Króliczek: 8 x 8 x 2,5 cm
 • Tasiemka z klipsem: 15,5 cm
 • Urządzenie emitujące szum: 7 x 2,3 cm
 • Opakowanie: 23 x 16,5 x 3 cm
 • Waga: 0,20 kg

Parametry techniczne

5905279995765

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password