Strzałka

Haan

Haan jest to marka pochodząca z Hiszpanii, która zajmuje się tworzeniem produktów do higieny osobistej. Doskonale wiemy, jak ważne jest dbanie o higienę rąk, zwłaszcza w obecnych czasach pandemii. To właśnie nasze ręce najczęściej i najszybciej przenoszą szkodliwe zarazki, które powodują potem nieprzyjemne choroby. 

Antybakteryjne Spraye do dezynfekcji rąk

Dezynfekcja rąk jest niezwykle ważna, aby unikać zakażeń różnymi, groźnymi wirusami. Liczne testy potwierdziły skuteczność produktów marki Haan w walce z bakteriami, wirusami i grzybami. Dlatego warto mieć przy sobie taki mały spray do dezynfekcji rąk, który zmieści się w każdej kieszeni, torebce czy plecaku. Dodatkową zaletą sprayów do dezynfekcji rąk od marki Haan jest fakt, że bardzo szybko wysychają i co najważniejszenie pozostawiają uczucia lepkich rąk, co często zdarza się w przypadku innych sprayów dostępnych na naszym rynku. Ogromną zaletą tych sprayów jest również to, że po zużyciu ich, można łatwo i szybko je uzupełnić za pomocą płynów uzupełniających dostępnych w asortymencie marki.

Płyny do dezynfekcji rąk i dłoni

Zapakowany w urocze pudełko płyn do dezynfekcji rąk skutecznie usuwa wirusy i bakterie, a jednocześnie pięknie pachnie i stylowo się prezentuje. Do kompaktowego pudełeczka z płynem dezynfekującym możesz dokupić rewelacyjne etui na płyn wraz ze smyczą. W ofercie producenta znajdziesz także rewelacyjnie opakowane kremy do rąk oraz pasty do zębów. Głównym założeniem marka Haan jest pomoc w zwalczaniu kryzysu wodnego na świecie, dlatego przeznacza 20% swoich zysków na projekty wodne. 

Filtry

Cena:

9,00 zł - 81,00 zł

Producent:

32 produktów w tej kategorii

32 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password