Strzałka

Rubbabu

Produkty marki Rubbabu to miękkie, bezpieczne i bardzo przyjemne w dotyku zabawki, które przeznaczone są do zabawy i nauki. Dzięki temu, że wykonane z naturalnego kauczuku są bezpieczne dla Twojej pociechy. Naturalny kauczuk ma wiele właściwości — jest antybakteryjny, hipoalergiczny i odporny na pleśń. Podczas produkcji nie są dodawane żadne wypełniacze i chemikalia, dlatego są to idealne zabawki dla niemowląt i dzieci.

Kauczukowe zabawki sensoryczne dla dzieci

Kauczukowe zabawki Rubbabu są niesamowicie miękkie oraz posiadają różne wypustki. Dzięki temu zapewniają maluchom wspaniałe doznania sensoryczne. Zabawki z naturalnego kauczuku pomagają rozwijać zmysł dotyku, a także rozwijają zdolności motoryczne poprzez dotykanie i chwytanie zabawki. Zabawki Rubbabu to urocze zwierzątka, pojazdy oraz rewelacyjne piłeczki, o różnych strukturach. Ich żywa i wesoła kolorystyka wyróżnia je na tle innych zabawek.

Zabawki motoryczne z naturalnego kauczuku

Produkty marki Rubbabu wytwarzane są w rodzinnej fabryce w Indiach, zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu i atmosferze przyjaznej dla środowiska. Każda zabawka produkowana jest z ogromną troską, ponieważ nie jest produkowana masowo przez maszyny. Każda zabawka motoryczna jest po prostu wyjątkowa. Marka bardzo dba o bezpieczeństwo produktów. Spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa, nie zawierają ftalanów ani ołowiu. Farby wykorzystywane do produkcji są całkowicie bezpieczne i naturalne. Rubbabu otrzymała ponad 50 nagród, m.in. za bezpieczeństwo i odpowiedzialność społeczną oraz szereg wyróżnień przyznawanych przez rodziców.

Filtry

Cena:

36,00 zł - 136,00 zł

Producent:

22 produktów w tej kategorii

22 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password