Strzałka

Jellystone

Jellystone jest to australijska marka, która zajmuje się produkcją fantastycznych gryzaków sensorycznych dla dzieci. Wszystkie produkty od marki Jellystone wykonane są z silikonu, który jest bezpieczny dla maluszków. 

Gryzaki silikonowe

Silikon, z którego produkowane są gryzaki dla dzieci, pozbawiony jest szkodliwych dla zdrowia substancji oraz związków chemicznych. Dodatkowo gryzaki silikonowe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz do dezynfekcji. Małe dzieci lubią wszystko dotknąć oraz posmakować, jest to dla nich najlepsza forma poznawania otaczającego świata. Bolesny i nieprzyjemny okres ząbkowania również sprawia, że maluszki wszystko gryzą i wkładają do buzi. Dlatego tak ważne jest, by zabawki, z którymi miały kontakt były bezpieczne.

Zabawki sensoryczne do gryzienia dla dzieci

Zabawki do gryzienia dla dzieci od australijskiego producenta Jellystone zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie pasowały do małych rączek. Są przede wszystkim łatwe do chwytania, dlatego maluchy tak chętnie po nie sięgają. Ich ciekawa kolorystyka również pozytywnie wpływa na ich zainteresowanie. Gryzaczki z silikonu przyniosą ulgę obolałym dziąsłom Twojego dziecka przy bolesnym ząbkowaniu.

Puzzle silikonowe do układania

Kolorowa wieża do układania oraz puzzle silikonowe do układania to zdecydowanie największe bestsellery tej marki. Są to produkty, które dostarczą Twojemu dziecku świetną zabawę, pełniąc jednocześnie funkcję gryzaka. Zabawki do gryzienia od Jellystone stale podbijają serca kolejnych klientów, o czym świadczą liczne nagrody oraz wyróżnienia.

Filtry

Cena:

78,00 zł - 79,00 zł

Producent:

2 produktów w tej kategorii

2 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password