Strzałka

Snap

Snap the moment jest to polska marka, która została założona przez mamy, aby zachowywać wspomnienia i tak niezwykłe chwile związane z naszymi pociechami. Dzięki produktom tej marki przechowywanie wspomnień na długie lata jest możliwe. W ofercie tego polskiego producenta znajdziesz rewelacyjne foto kolekcje: foto-kocyki, foto-karty oraz foto-albumy. 

Foto kocyki do robienia zdjęć niemowlakowi

Fotokocyk to nic innego jak przyjemny i mięciutki otulacz muślinowy, do którego dołączone są karty z nazwami poszczególnych miesięcy życia dziecka. Taki kocyk do robienia zdjęć pomoże uchwycić, jak rosło i zmieniało się nasze maleństwo przez okres pierwszego roku życia

Foto karty dla dzieci do pamiątkowych zdjęć 

Foto-karty marki Snap The Moment są idealne do wykonywania pamiątkowych zdjęć z okresu ciąży oraz z pierwszego roku życia dziecka. Jest to doskonała propozycja na prezent dla każdej przyszłej mamy.

Śpij worki dla niemowląt

Kolejnym produktem marki Snap the moment są śpij-worki. Są to specjalnie zaprojektowane śpiworki niemowlęce, które zapewniają swobodę nóżkom maluszka. Łączą w sobie cechy tradycyjnych śpioszków niemowlęcych oraz śpiworka. Dzięki temu, że są wiązane w supeł, rodzic ma swobodny dostęp do pieluszki, a więc przewijanie  może odbywać się podczas snu maluszka bez budzenia go. Dodatkowo dzięki takiemu wiązaniu produkt można dopasować do różnego wieku.

Poduszki i otulacze muślinowe

Inne ciekawe produkty tej marki to poduszki oraz otulacze wykonane z przyjemnego muślinu, oraz  bambusa. Otulacze muślinowe dla noworodków dają maluszkowi poczucie bezpieczeństwa, które towarzyszyło mu w brzuchu mamy. W kolejnej fazie rozwoju mogą posłużyć jako lekki kocyk w upalne dni. Marka Snap The Moment wykorzystuje do produkcji materiały najwyższej jakości, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia.

Filtry

Cena:

49,00 zł - 99,00 zł

Producent:

7 produktów w tej kategorii

7 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password