Strzałka

Doidy

Marka Doidy zasłynęła niewątpliwie dzięki oryginalnym kubkom dla dzieci, które dzięki swojemu kształtowi rewelacyjnie sprawdzają się do nauki samodzielnego picia. Te niezwykłe kubeczki zostały zaprojektowane ponad 70 lat temu i do dziś cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i ich rodziców na całym świecie.

Doidy kubki do nauki samodzielnego picia

Te wyjątkowe i „krzywe” kubki do nauki picia nie zawierają BPA, ftalanów i PVC, dlatego są bezpieczne dla organizmu Twojego dziecka.  Używanie takiego kubeczka uczy Twojego malucha samodzielności i zaradności. Dzieci mają ogromną satysfakcję kiedy mogą pić z kubka i poczuć się jak dorośli. Jest to ogromnie ważne w budowaniu ich samooceny. 

Kubki do picia dla dzieci i niemowląt

Kubeczek Doidy jest bardzo ceniony przez pediatrów, stomatologów, logopedów oraz doradców laktacyjnych, ponieważ pozwala uniknąć etapu korzystania z butelki i kubeczków niekapków, co często wiąże się z powstawaniem wad zgryzu, rozwojem próchnicy, a także z trudnościami z prawidłową wymową. Picie z otwartego kubka ma wpływ na naturalny sposób przyjmowania pokarmów i płynów wypracowany podczas ssania piersi mamy. Podczas picia z takiego kubeczka Twoje dziecko trenuje mięśnie języka, szczęki oraz twarzy. Dodatkowo możesz w łatwy sposób kontrolować ilość wypitego płynu przez Twojego malucha. 

Kubeczki treningowe z uchwytem Doidy występują w szerokiej gamie kolorystycznej, od stonowanych pastelowych kolorów, po te najbardziej szalone i jaskrawe. Wśród nich znajdziesz także brokatowe kubeczki, które z pewnością spodobają się każdej małej księżniczce.

Filtry

Cena:

33,00 zł - 35,00 zł

Producent:

11 produktów w tej kategorii

11 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password