Strzałka

Cheeky Panda

Cheeky Panda jest to marka, która została założona w 2016 roku przez Chrisa i Julie – dwóch młodych przedsiębiorców. Podczas wycieczki do południowo-wschodniej Azji byli świadkami, jak bardzo w tych rejonach marnowany jest bambus. Postanowili wprowadzić całkowicie ekologiczne produkty bambusowe do Europy oraz do Wielkiej Brytanii. Marka Cheeky Panda jako pierwsza na świecie zaczęła produkować ekologiczne akcesoria higieniczne, które posiadają certyfikat FSC® 100%. Produkty wykonane w 100% z bambusa są całkowicie naturalne i co najważniejsze — przyjazne dla naszego środowiska. Dodatkowo część dochodów firma przeznacza na ochronę zwierząt i roślin w zagrożonych lasach tropikalnych. Marka Cheeky Panda już od samego początku zaczęła cieszyć się ogromną sympatią i stale rosnącą popularnością. 

Bambusowe chusteczki dla dzieci

Bambusowe chusteczki Cheeky Panda są w 99% nasączone wodą. Idealnie sprawdzą jako chusteczki do codziennej pielęgnacji maluszka oraz przy codziennych czynnościach. Dzięki temu, że są bezpieczne i naturalne można stosować je u niemowląt już od pierwszych dni życia, a także u osób z problemami alergicznymi.

Ekologiczne chusteczki nawilżające

Ekologiczne chusteczki z wyciągiem bambusa i aloesu posiadają niezwykłe właściwości – nawilżają skórę oraz działają antybakteryjnie. Dodatkowo chusteczki bambusowe Cheeky Panda są całkowicie biodegradowalne! Nawilżane chusteczki warto mieć zawsze przy sobie, pomogą Ci nie tylko w codziennej pielęgnacji, ale również są idealne do odświeżenia podczas codziennych wyjść oraz wyjazdów.

Filtry

Cena:

1,00 zł - 15,00 zł

Producent:

2 produktów w tej kategorii

2 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password