Strzałka

Jack N'Jill

Jack N’Jill to rodzinna firma. Powstała w 1949 roku w Melbourne w Australii. Produkty marki tworzone są wciąż w Australii, a obecnie dostępna jest w ponad 30 krajach na całym świecie. 

Jack N’Jill Pasty do zębów dla dzieci

Pasty do zębów Jack N’Jill są bezpieczne dla maluszków w 100%. Stworzone zostały z myślą o najmłodszych. Wzięte pod uwagę zostały upodobania oraz ich gust. Dodatkowo pasty do zębów zostały zrobione tak, aby rodzice nie wstydzili się trzymać ich na półce w łazience, tak aby byli dumni z produktów, które używa ich dziecko. Mycie ząbków przez maluszka to nie lada wydarzenie. Dlatego powstała pasta do zębów Jack N’Jill. Została stworzona tak, aby każde dziecko chętnie myło nią ząbki. Pasty są wolne od fluoru, cukru, barwników, aromatów SLSu oraz konserwantów. Produkty zawierają ważne składniki, które umożliwiają prawidłowe dbanie o ząbki. Są to między innymi przeciwpróchniczy ksylitol, łagodzący wyciąg z  nagietka, organiczny wyciąg z owoców.

Szczoteczki do masażu zębów Jack N’Jill

Oprócz past do zębów firma stworzyła szczoteczki do zębów, których rączka jest z kukurydzy. Są one biodegradowalne i w 100% nadają się do recyklingu. Zazwyczaj rozkład szczoteczki następuje po 90 dniach. Należy jednak pamiętać, że na świecie codziennie wyrzuca się miliony szczoteczek do zębów. Dlatego filozofia firmy zachęca do stosowania szczoteczek biodegradowalnych wykonanych ze składników najwyższej jakości, co oznacza bezpieczeństwo stosowania szczoteczek do zębów Jack N’Jill. 

Jack N'Jill Akcesoria do higieny jamy ustnej

Inne produkty marki to także chusteczki bawełniane, które służą higienie dziąseł i ząbków dzieci; żel na ząbkowanie. Marka jest zdania, że każdy biznes ma jakieś zobowiązania wobec środowiska, dlatego wszystkie produkty są bezpieczne i zawierają tylko organiczne składniki, a opakowania są biodegradowalne i nie zawierają BPA

Filtry

Cena:

21,00 zł - 75,00 zł

Producent:

34 produktów w tej kategorii

34 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password