Strzałka

Scrunch

Scrunch jest to brytyjska marka, która tworzy najbardziej kreatywne i funkcjonalne akcesoria plażowe dla dzieci. Założycielami marki Scrunch jest dwoje rodziców, którzy zmotywowani swoją niechęcią do plastiku stworzyli elastyczne i składane zabawki do piasku. Akcesoria do zabawy marki Scrunch wykonane są z wysokiej jakości silikonu, dzięki temu  są bardzo wytrzymałe i trwałe. Materiały, z którego zostały wykonane, są całkowicie bezpieczne i nie zawierają szkodliwych substancji. 

Scrunch akcesoria do zabawy

Akcesoria na plaże dla dzieci tej brytyjskiej marki są niezwykle funkcjonalne. Dzięki temu, że są elastyczne, nie sposób ich złamać. Jeżeli jednak dojdzie do ich uszkodzenia, nie będzie to niebezpieczne dla dziecka, jak w przypadku np. złamanego plastiku. Ogromną zaletą tych miękkich i silikonowych zabawek jest także możliwość złożenia, zwinięcia lub zgięcia ich w dowolny sposób. Pozwala to na dużą oszczędność miejsca w bagażu w trakcie podróży, a także bez problemu zmieści się w każdej torebce podczas spaceru do pobliskiej piaskownicy. 

Scrunch akcesoria na plaże dla dzieci

W ofercie marki Scrunch znajdują się składane wiaderka do piasku i wody, konewki, zestaw foremek, a także miękkie piłki, silikonowy dysk do rzucania oraz siatka ze składaną rączką. Fantastycznym produktem są silikonowe opaski informacyjne, które są niezbędnym gadżetem podczas wszelkich wyjazdów. Na zewnętrznej stronie opaski możesz wpisać dane dziecka i numer kontaktowy do rodzica. Wszystkie produkty marki Scrunch charakteryzuje oryginalny design i bogata gama kolorystyczna.

Filtry

Cena:

16,00 zł - 139,00 zł

Producent:

99 produktów w tej kategorii

99 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password