Strzałka

Tikiri

Marka Tikiri została założona w 1991 roku w Sri Lance. Produkty Tikiri tworzone są z bardzo trwałych, ekologicznych i naturalnych materiałów, które ulegają biodegradacji. Dzięki temu są uwielbiane przez dzieci i rodziców na całym świecie. Gryzaczki Tikiri malowane są bezpiecznymi, naturalnymi i nietoksycznymi farbami na bazie soi. Etykiety zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i barwników naturalnego pochodzenia.

Gumowe zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawki od marki Tikiri są pierwszymi zabawkami z kauczuku naturalnego na świecie, które otrzymały certyfikat Global Organic Latex Standard (GOLS). Jest to ogromne osiągnięcie, gdyż świadczy o najwyższym poziomie bezpieczeństwa produktów lateksowych. Kauczuk pozyskiwany z drzew Hevea, z którego wykonane są gryzaczki Tikiri jest idealnym rozwiązaniem dla ząbkujących pociech. 

Kauczukowe gryzaki Tikiri

Kauczukowe gryzaczki pomagają w łagodzeniu bólu dziąseł przy bolesnym ząbkowaniu. Dodatkowo są to rewelacyjne gryzaki na ząbkowanie, które stymulują wszystkie zmysły Twojego dziecka. Wymiary gryzaczków są przystosowane do małych rączek, dlatego maluszek nie będzie miał problemów z ich chwytaniem. Zabawki Tikiri nie posiadają żadnych  otworów, w których może gromadzić się brud i pleśń. Łatwo się je czyści i utrzymuje w czystości. Dzięki temu świetnie sprawdzą się jako zabawki do kąpieli. Produkty Tikiri są wolne od polichlorku winylu (PVC), Bisofenolu A oraz ftalanów. 

Wybierając produkty TIkiri, wybierasz produkty, które są w 100% organiczne i zostały wykonane z naturalnych materiałów, czyli w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego i Twojego maluszka.

Filtry

Cena:

38,00 zł - 73,00 zł

Producent:

7 produktów w tej kategorii

7 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password