Strzałka

Baby Banana

Baby Banana jest to rodzinna firma, która powstała w Ameryce. Została założona przez dwie kobiety: Sandrę Phillips i Heather Phillips. Obie kobiety były świadkami strasznego wydarzenia. Mały chłopiec trzymając szczoteczkę do zębów w buzi nagle upadł, a plastikowa szczoteczka, wbiła się w jego podniebienie. Wypadek ten skończył się oczywiście wizytą w szpitalu oraz ogromnym stresem i bólem dla tego chłopca. Po tym wydarzeniu babcia maluszka Sandra Philips oraz jego ciocia Heather Phillips wraz z doświadczoną higienistką dentystyczną połączyły siły, aby zapobiegać takim wypadkom. W taki sposób narodził się pomysł, aby stworzyć pierwszą elastyczną szczoteczkę do zębów dla dzieci.

Baby Banana Szczoteczki Treningowe

Produkty od Baby Banana bardzo szybko osiągnęły ogromną popularność wśród rodziców na całym świecie. Miękkie szczoteczki treningowe zapewniają bezpieczeństwo małym buziom, jednocześnie ucząc dobrych nawyków w dbaniu o higienę jamy ustnej od najmłodszych lat.

Szczoteczki treningowe w formie gryzaka zostały specjalnie zaprojektowane, aby były wygodne w użytkowaniu dla dzieci w wieku od 3 do 12 miesięcy. Posiadają uchwyty, dzięki którym małe rączki Twojej pociechy bez problemu ją utrzymają. Szczoteczki gryzaki są jednocześnie rewelacyjnym gryzakiem, który przyniesie ulgę obolałym dziąsłom maluszka w okresie ząbkowania. Wszystkie produkty od Baby Banana wykonane są z bezpiecznego silikonu, który nie posiada żadnych szkodliwych substancji.  

Filtry

Cena:

38,00 zł - 79,00 zł

Producent:

4 produktów w tej kategorii

4 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password