Strzałka

Derma

Derma jest to skandynawska marka tworząca rewelacyjne kosmetyki organiczne dla dzieci i całej rodziny. Kosmetyki produkowane są przez duński koncern DermaPharm, który cieszy się popularnością na rynku kosmetycznym od ponad 35 lat. 

Kosmetyki organiczne dla dzieci

Głównym założeniem producenta jest wyeliminowanie szkodliwych substancji z kosmetyków do pielęgnacji skóry i zapobieganie reakcjom alergicznym. Dlatego wszystkie kosmetyki hipoalergiczne, nie zawierają żadnych barwników i parabenów oraz substancji zapachowych. 

Kosmetyki do pielęgnacji i higieny 

Kosmetyki do pielęgnacji i higieny Derma mają naturalny skład i mimo tego, że są bardzo łagodne — są bardzo skuteczne w działaniu. Zawierają składniki naturalnego pochodzenia takie jak: masło shea, aloes, olejek z pestek moreli, oleje roślinne i witaminy.

Derma to przede wszystkim serie kosmetyków dla dzieci i niemowląt, ale także linie kosmetyków do codziennej pielęgnacji dla kobiet i całej rodziny. Ogromną popularnością cieszy się linia kosmetyków chroniących przed działaniami czynników zewnętrznych, takich jak mróz, wiatr czy słońce. Seria dla dzieci zawiera: łagodzące żele do mycia, balsamy do ciała, płyny do kąpieli, kremy ochronne do twarzy, oliwki do ciała oraz doskonale chroniące kremy z filtrem przeciwsłonecznym.

Kosmetyki dla całej rodziny

Wszystkie te produkty są niezwykle łagodne dla delikatnej skóry maluszka, dlatego można bezpiecznie stosować, je już od pierwszych dni życia. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Derma potwierdzają liczne certyfikaty zgodności z międzynarodowymi normami, np. Allergy Certified, Ecocert Organic Cosmetics. Marka Derma cieszy się dużą popularnością, mamy na całym świecie bardzo często wybierają produkty Derma jako pierwsze kosmetyki pielęgnacyjne dla swoich maluszków.

Filtry

Cena:

24,00 zł - 65,00 zł

Producent:

8 produktów w tej kategorii

8 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password