Strzałka

Difrax

Difrax jest to holenderska marka, która od 1967 roku zajmuje się produkcją akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty Difrax powstają pod czujnym nadzorem zespołu specjalistów – pediatrów, logopedów, stomatologów oraz doradców laktacyjnych. Przy produkcji używane są materiały wolne od BPA, dlatego są w pełni bezpieczne dla maluszków. 

Smoczki anatomiczny dla noworodków

W asortymencie tego holenderskiego producenta znajdziesz ogromny wybór smoczków anatomicznych, zarówno dla noworodków i niemowląt, jak i dla starszych dzieci. Tarcza smoczka anatomicznego została zaprojektowana w taki sposób, aby nie zasłaniała noska dziecka i nie utrudniała mu oddychania. Dzięki odpowiedniej wentylacji powietrza delikatna skóra maluszka nie ulega podrażnieniom. Dodatkowo smoczki Difrax występują w wielu fantastycznych wzorach oraz najmodniejszych kolorach. 

Akcesoria do sterylizacji smoczków

Każdy rodzic wie ile razy dziennie smoczek, potrafi wylądować na ziemi. Wtedy najważniejsze jest, aby smoczek Twojego dziecka został dokładnie wysterylizowany przed ponownym podaniem. Specjalny pojemnik od marki Difrax ułatwi sterylizowanie smoczków np. w kuchence mikrofalowej. Dodatkowo ten pojemniczek może służyć także do przechowywania smoczków.

Akcesoria do codziennej pielęgnacji noworodków 

Do codziennej pielęgnacji najmłodszych niezbędny jest również zestaw do manicure. Podręczny zestaw składający się z nożyczek z zaokrąglonymi końcówkami, obcinaczki do paznokci oraz delikatnego pilniczka pomoże zadbać o delikatne paznokcie Twojej pociechy. To wszystko zamknięte jest w małym i praktycznym do przechowywania pojemniku.

Filtry

Cena:

19,00 zł - 43,00 zł

Producent:

6 produktów w tej kategorii

6 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password