Strzałka

Yookidoo

Marka Yookidoo projektuje innowacyjne zabawki dla dzieci od ponad 20 lat, które zyskały ogromne grono fanów na całym świecie. Bezpieczeństwo jest priorytetem i podstawą procesu projektowania tych wyjątkowych zabawek do wanny i do kąpieli. Każdy produkt jest testowany zgodnie z najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i ponownie testowany przez wiele lokalnych władz, aby upewnić się, że Twoje dziecko jest zawsze bezpieczne podczas zabawy z produktem Yookidoo. Zabawki są wolne od ftalanów, Bisfenolu A, ołowiu oraz polichlorku winylu (PVC).

Zabawki do kąpieli Yookidoo

Specjalność marki Yookidoo to wyjątkowe zabawki do wody, wśród nich znajdziesz słuchawki prysznicowe w kształcie wesołego słonia, kolorowe kraniki i wiele innych rewelacyjnych zabawek do wody. Zabawki kąpielowe marki Yookidoo pobierają wodę z wanny, dzięki specjalnym systemom pompującym zasilanym na baterię. Wkładanie baterii do wody nie jest problemem, dzięki dobrze uszczelnionej komorze.                                                                                                                                                                            

Yookidoo zabawki do wanny dla dzieci

Marka Yookidoo tworzy zabawki do wanny wspierające rozwój dzieci oraz zaprojektowane w sposób pobudzający wyobraźnię maluszków. Yookidoo wprowadzając tak rewolucyjne zabawki, stworzyło zupełnie nową kategorię produktów, które w krótkim czasie stały się bestsellerem na całym świecie. Zabawki dla niemowląt takie jak prysznic Yookidoo, okręt podwodny z prysznicem, karuzele sensoryczne do zabawy, rozrywki oraz do poszukiwania i odkrywania przygód podczas kąpieli. Te wyjątkowe produkty sprawią, że codzienna kąpiel Twojej pociechy zmieni się w  fantastyczną zabawę. Jest to również doskonała propozycja dla dzieci, które nie przepadają za kąpielą – z całą pewnością wesołe i kolorowe zabawki Yookidoo zachęcą do kąpieli, nawet najbardziej opornego malucha.

Filtry

Cena:

35,00 zł - 160,00 zł

Producent:

28 produktów w tej kategorii

28 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password