Strzałka

Hevea

Jest to duński producent specjalizujący się w tworzeniu wyjątkowych akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Marka Hevea ogromną uwagę przywiązuje do ochrony środowiska, dlatego stawia na produkty ekologiczne i biodegradowalne. Bezpieczeństwo najmłodszych oraz naszej planety to priorytet tego duńskiego producenta. 

Smoczki anatomiczne kauczukowe dla dzieci

Smoczki anatomiczne w kształcie motylka od marki Hevea cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Podbiły serca nie tylko najmłodszych klientów, ale także ich rodziców. Co jest w tych smoczkach uspokajających tak wyjątkowego? Otóż smoczki dziecięce w całości wykonane są z bezpiecznej i naturalnej gumy, pochodzącej z drzewa kauczukowego. Kauczuk organiczny jest bezpiecznym materiałem, gdyż nie wydziela on żadnych szkodliwych substancji, jest wolny od BPA, ftalanów i PCV. Dlatego jest to idealne tworzywo do produkcji smoczków, gryzaczków i zabawek dla najbardziej wymagającej grupy klientów – dla dzieciaczków. Wszystkie produkty barwione są w 100% naturalnymi pigmentami mineralnymi, które są całkowicie bezpiecznie i nietoksyczne.  

Akcesoria kauczukowe dla dzieci i niemowląt

Akcesoria dla dzieci z kauczuku przez markę Hevea produkowane są w całości, dlatego nie posiadają żadnych łączeń i załamań. Dzięki temu brud i bakterie nie mają  gdzie się gromadzić, dlatego są bardzo higieniczne i bezpieczne dla maluszków. 

Dzieci uwielbiają smoczki z kauczuku Hevea, ponieważ są elastyczne i przyjemne w dotyku. Dodatkowo są bardzo wytrzymałe. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przy użytkowaniu zapewnić jak najlepszą wentylację powietrza. Każdy produkt traktowany jest wyjątkowo – wykonywany jest z dbałością o najmniejszy detal. Ich oryginalny i nietuzinkowy design doceni każda modna mama.

Filtry

Cena:

34,00 zł - 75,00 zł

Producent:

9 produktów w tej kategorii

9 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password