Strzałka

Grimm's

Zabawki drewniane marki Grimm’s produkowane są w Niemczech od 1978 roku. Wyjątkowe drewniane zabawki są dobrze znane tym, którzy wychowują swoje dzieci w duchu Montessori. To, co sprawia, że są takie wyjątkowe to fakt, że tworzone są z jednego kawałka drewna, pochodzącego z lasów europejskich. 

Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki Grimm’s są bardzo lekkie, miłe w dotyku i w 100% naturalne. Wszystkie produkty są farbowane barwnikami  pochodzenia roślinnego, które są całkowicie bezpieczne  dla maluszków.  Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane  pod względem jakości i bezpieczeństwa, posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).

Klocki do zabawy drewniane

Produkty marki Grimm’s mają na celu rozwijanie dziecięcej wyobraźni, kreatywności i motoryki. Tworzone są w taki sposób, aby można było bawić się nimi na wiele sposobów. Dzieci dzięki swojej kreatywności mogą tworzyć i wymyślać różne fantastyczne zabawy. Klocki do zabawy dla dzieci służą nie tylko do zabawy, dzięki nim dzieci się również uczą – poprzez sortowanie, układanie, rozpoznawanie kształtów – taka jest idea Montessori. 

Zabawki Grimm’s

Marka posiada w swojej ofercie trzy kolekcje zabawek drewnianych, które są podzielone kolorystycznie, odwzorowując kolory tęczy. Pierwsza — podstawowa, czyli tęczowa — jest ona bardzo wyrazista i posiada intensywną kolorystykę. Kolejna to pastelowa, czyli delikatna, subtelna i stonowana. Trzecia to monochromatyczna, czyli kolory w odcieniach naturalnego drewna oraz w kolorystyce czerni i bieli. Jest idealna dla najmłodszej grupy klientów. Tęcza Grimm’s złożona z dwunastu elementów jest najbardziej znanym produktem tej marki, która podbiła serca dzieci i ich rodziców na całym świecie. Otrzymała ona wiele nagród i wyróżnień.

Filtry

Cena:

49,00 zł - 250,00 zł

Producent:

11 produktów w tej kategorii

11 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password