Strzałka

Nasza Księgarnia

Nasza Księgarnia jest to jedno z najstarszych polskich wydawnictw. Nieprzerwanie od 1921 roku wydawnictwo to dostarcza swoim czytelnikom piękne i bardzo wartościowe książki. Nasza Księgarnia w okresie międzywojennym wydawała głównie szkolne podręczniki oraz książki dla nauczycieli, a także przepięknie oprawione lektury szkolne. Z czasem oferta znacznie się rozszerzyła. Obecnie znajdziesz tutaj nie tylko książki dla dzieci i młodzieży, ale również fantastyczne puzzle i gry planszowe. Polskie wydawnictwo Nasza Księgarnia jako jedyne posiada prawa do publikowania w języku polskim ponadczasowych dzieł jak: „Muminki”, „Kubuś Puchatek”, „Chatka Puchatka”. 

Książki dla dzieci

Książki wydawnictwa „Nasza Księgarnia” podbiły serca nie tylko polskich czytelników, od 10 lat bardzo aktywnie sprzedawane są licencje do kilkudziesięciu krajów na całym świecie.  Seria książek „Rok w…” okazała się totalnym bestsellerem! Seria obrazkowych książek dla najmłodszych podbiła serca nie tylko przedszkolaków, ale także ich rodziców. Każda książka dla dziecka za pomocą przepięknych ilustracji przedstawia różne miejsca uchwycone w innym miesiącu. 

Książki dla dzieci z serii „Opowiem Ci mamo”

Kolejną serią, która cieszy się ogromną popularnością, jest seria książek „Opowiem Ci, mamo”. Książki z tej serii mają za zadanie pokazać dzieciom w kolorowy i kreatywny sposób otaczający nas świat. Każda książeczka dotyczy innej tematyki, dlatego każdy mały człowiek z łatwością znajdzie związaną z jego zainteresowaniami. 

Logopedyczne książki z serii „Pucio” dla dzieci 

Seria uwielbiana przez najmłodszych czytelników to zdecydowanie Pucio! Autorem tych rewelacyjnych książeczek jest pedagog dziecięcy i logopeda, dlatego książeczki Pucio doskonale wspierają rozwój mowy malucha w poszczególnych etapach ich rozwoju. Uwielbiane przez dzieci i ich rodziców książeczki Pucio są krótkie, ale też bardzo przejrzyste. Obrazki są kolorowe, ale jednocześnie stonowane, dlatego dzieci z ogromną ciekawością je przeglądają. Każda część tej serii dopasowana jest do wieku i umiejętności malucha.

Filtry

Cena:

19,00 zł - 80,00 zł

104 produktów w tej kategorii

104 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password