Strzałka

Szumisie

Szumisie to polska marka, która powstała poprzez doświadczenia młodej mamy, która wiele nocy spędziła przy łóżeczku swojego dziecka z włączona suszarką w ręku. Szum suszarki działał uspokajająco na jej płaczące dziecko, dlatego wpadła na pomysł, aby suszarkę zamienić na coś bardziej wygodnego i bezpiecznego. Postanowiła zamknąć ten kojący dźwięk w mięciutkiej i przyjemnej przytulance niemowlęcej. Tak oto powstały szumiące misie – Szumisie.

Szumiące misie do usypiania dzieci

Maleńkie dzieci uwielbiają wszystkie rodzaje szumu, gdyż przypominają one im czas, kiedy znajdowały się jeszcze w brzuszku mamy. Czuły się tam bezpiecznie i komfortowo dlatego takie dźwięki pomagają maluszkowi się wyciszyć, uspokoić i zasnąć. Szumisie emitują pięć różnych rodzajów szumów: szum biały przypominający odgłos suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum morskich fal, odgłos padającego deszczu oraz szum przepływających wód płodowych wraz z odgłosem bijącego serca. Szumisie dla niemowląt posiadają również czujnik płaczu, który sam uruchamia urządzenie kiedy maluszek zacznie płakać lub zacznie się mocniej wiercić. 

Szumisie przytulanki dla niemowląt

Dodatkowo powstały także szumisie przytulanki dla niemowląt, którymi można sterować za pomocą specjalnej aplikacji na telefon. Szumisie to przytulanki szyte z bezpiecznych i atestowanych materiałów, dlatego możesz używać ich już od pierwszych dni życia. Szumiącą zabawkę możesz zabrać ze sobą wszędzie, dlatego ułatwi maluchowi zasypianie nie tylko w domu, ale także podczas spaceru oraz w czasie podróży.  Szumisie to nie tylko kojący szum, to także spokojne i przyjemne dla ucha kołysanki i melodie. Dodatkowo jest to po prostu zwykła przytulanka, szumiące urządzenie można z łatwością wyjąć, a pluszowego misia wyprać w pralce. 

Filtry

Cena:

209,00 zł - 210,00 zł

Producent:

2 produktów w tej kategorii

2 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password