Strzałka

Gobabygo

GoBabyGo to duńska marka, która tworzy antypoślizgowe produkty dla dzieci do raczkowania i nauki chodzenia. Maluchy w ciągu dnia potrafią pokonać naprawdę wielki dystans, raczkując, chodząc i biegając po całym domu. Taka aktywność pomaga rozładować drzemiące w nich pokłady energii. Rodzicom natomiast przysparza to wiele stresu. Dlatego tak ważne jest, by w tych szalonych aktywnościach zapewnić im bezpieczeństwo. Z pomocą przychodzą antypoślizgowe skarpetki i rajstopy od duńskiego producenta GoBabyGo. 

Skarpetki do raczkowania z gumowymi nakładkami

Specjalne antypoślizgowe skarpetki z gumowymi nakładkami pod stopami są idealnym wsparciem podczas stawiania pierwszych kroczków, ponieważ zapewniają doskonałą przyczepność do niemal każdej powierzchni. Antypoślizgowe skarpetki chronią Twojego maluszka przed ślizganiem, co minimalizuje ryzyko upadków, a co może się z tym wiązać – niebezpiecznych urazów. Dzięki antypoślizgowym skarpetkom przygoda ze stawianiem pierwszych samodzielnych kroków będzie dla Twojego dziecka bezpieczniejsza. Skarpetki antypoślizgowe super sprawdzają się także przy codziennych zabawach dla dzieci, które chodzenia mają już opanowane.

Skarpetki do nauki chodzenia dla dzieci

Marka GoBabyGo tworzy przepiękne produkty z najwyższej jakości materiałów. Wśród asortymentu tej marki znajdziesz skarpetki bawełniane, jak i bambusowe, a także rewelacyjne rajstopy do raczkowania. Wszystkie te produkty występują w samych najmodniejszych kolorach.

Filtry

Cena:

38,00 zł - 79,00 zł

Producent:

29 produktów w tej kategorii

29 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password