Strzałka

Kolorowe baloniki

Kolorowe Baloniki to firma, która działa na rynku od 2014 roku jako importer i dystrybutor najlepszych produktów z całego świata. Kolorowe Baloniki to wyłączny dystrybutor amerykańskich marek Ooly oraz The Offbits, które tworzą rewelacyjne artykuły piśmiennicze oraz zabawki edukacyjne dla dzieci. 

Zwariowany namiot świecący w nocy dla dzieci

Obecnie firma Kolorowe Baloniki jest również producentem bardzo popularnej marki Zwariowany Namiot. Zwariowany Namiot do budowania bazy to nic innego jak fantastyczne zestawy konstrukcyjne dla dzieci, dzięki którym Twoje dziecko stworzy domek, zamek, igloo czy co tylko mu podpowie jego wyobraźnia. Wszystkie elementy zestawu bez problemu łączą się ze sobą, tworząc solidną konstrukcję, którą łatwo i szybko można złożyć, by następnie zacząć zabawę w konstruktora od początku. Budowanie z takich elementów jak patyczki oraz kule to zabawa na długie godziny nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Dodatkowo taka zabawa rewelacyjnie rozwija dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, uczy planowania i cierpliwości. Jest to również doskonały trening do rozwijania zdolności manualnych. Na zbudowaną konstrukcję zwariowanego namiotu wystarczy zarzucić koc lub prześcieradło, by powstała fantastyczna kryjówka. Chyba każdy z nas w dzieciństwie tworzył takie bazy za pomocą krzeseł i koca. W ofercie tego producenta są dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu, a także zwariowany namiot świecący w nocy. Jest to doskonała propozycja na prezent dla dzieci w różnym wieku, gdyż zbudowane konstrukcje są na tyle duże, że bez problemu mogą bawić się w nich także starszaki.

Filtry

Cena:

135,00 zł - 180,00 zł

4 produktów w tej kategorii

4 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password