Strzałka

Babyono

BabyOno jest to polska marka, która od lat zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości akcesoriów dla dzieci i niemowląt oraz dla ich mam. Głównym założeniem marki jest wspieranie rodziców poprzez dostarczanie im funkcjonalnych produktów, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Marka BabyOno ogromną wagę przywiązuje do jakości wykonania swoich produktów. Wszystkie produkty przechodzą rygorystyczne testy oraz spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. 

Babyone Butelki do karmienia i smoczki antykolkowe

W ofercie marki znajdziesz ogromny wybór akcesoriów dla niemowląt takich jak smoczki uspakajające do butelki antykolkowe czy butelki do karmienia. Asortyment BabyOno to także szeroka oferta produktów dla kobiet, które niezbędne są w okresie ciąży, porodu i po porodzie. 

Bielizna ciążowa od marki Babyone

Przyszła mama bez problemu skompletuje wyprawkę do szpitala. Wśród asortymentu marki znajdziesz bieliznę poporodową, wkładki laktacyjne, pasy poporodowe, podkłady higieniczne oraz biustonosze do karmienia. Te wszystkie podstawowe element ciążowej bielizny warto spakować do swojej torby do szpitala, gdyż bardzo ułatwią funkcjonowanie w okresie połogu.

Zabezpieczenia na meble dla dzieci

BabyOno to również zabezpieczenia na meble przed dziećmi, które pomogą Ci stworzyć w domu bezpieczną przestrzeń dla Twojej pociechy. Znajdziesz tutaj duży wybór zabezpieczeń dla dzieci na meble, szafki czy do kontaktów. Przy raczkującym lub chodzącym maluszku wystarczy chwila nieuwagi, by dziecko zrobiło sobie krzywdę. Dlatego warto zabezpieczyć specjalnymi blokadami szafki, szuflady oraz kontakty przed dziećmi. 

Babyone akcesoria dla matki i dziecka

Firma BabyOno oferuje także sprzęt elektroniczny, taki jak: nianie elektroniczne, podgrzewacze do butelek z funkcją sterylizacji czy termometry bezdotykowe i elektroniczne. Te wszystkie urządzenia mogą okazać się zbawienne dla każdego rodzica. Produkty marki BabyOno stale podbijają serca kolejnych klientów, świadczą o tym zdobyte wyróżnienia i nagrody.

Filtry

Cena:

9,00 zł - 99,00 zł

Producent:

37 produktów w tej kategorii

37 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password