Strzałka

Katarek

Każdy rodzic wie jak uciążliwy, może być zwykły katar. Spływająca wydzielina potrafi skutecznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Zatkany nosek powoduje, że maluszek jest marudny, rozdrażniony i płaczliwy. Dodatkowo bardzo często dziecko podczas kataru ma osłabiony apetyt i problemy ze snem. Przyczyny kataru u dzieci są różne — mogą to być to zarówno reakcje alergiczne, jak i wirusowe zapalenia. U małych dzieci, które nie potrafią jeszcze same pozbyć się zalegającej wydzieliny z nosa, katar bardzo często przeradza się w poważniejsze choroby. Dlatego tak ważne jest, aby zadziałać szybko i skutecznie.

Katarek jest to marka, która w swojej ofercie posiada rewelacyjne produkty, które mają za zadanie pomagać w walce z tym męczącym schorzeniem, jakim jest katar.

Aspiratory do nosa na katar dla dzieci

Aspiratory do nosa Katarek pomogą szybko i skutecznie udrożnić zatkany nosek Twojej pociechy. W ofercie marki Katarek dostępne są aspirator do nosa katarek o różnym zastosowaniu: aspiratory do odkurzacza, aspiratory ustne oraz aspiratory elektryczne

Maści nawilżające do nosa dziecka

Znajdziesz tutaj również wszystkie niezbędne do nich akcesoria oraz rewelacyjną maść nawilżającą z probiotykiem, która wpływa kojąco na podrażnioną i zaczerwienioną skórę wokół noska. Wszystkie produkty, do których zalicza się między innymi szczoteczki, adaptery, końcówki do aspiratorów oraz roztwory soli fizjologiczny Katarek są dokładnie sprawdzone i przetestowane. Producent ogromny nacisk przykłada do tego, by każdy produkt był w pełni bezpieczny oraz najwyższej jakości.  

Filtry

Cena:

7,00 zł - 205,00 zł

Producent:

20 produktów w tej kategorii

20 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password