Strzałka

Egmont Książeczki i malowanki

Egmont Polska to polskie wydawnictwo, które powstało w 1990 roku. Obecnie Egmont wydawnictwo jest jednym z najpopularniejszych wydawnictw w kraju, który wydaje czasopisma, komiksy, książeczki i gry planszowe dla dzieci oraz młodzieży. Wydawnictwo Egmont otrzymało wiele nagród i wyróżnień.

Książki do nauki czytania

W ofercie tego wydawnictwa znajdziesz wiele fantastycznych pozycji dla młodych czytelników w różnym wieku. Znajdziesz tutaj ciekawe książeczki do nauki czytania, które doskonale sprawdzą się do nauki pierwszych wyrazów. Książki Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek edukacyjnych, które zapewnią Twojemu dziecku naukę poprzez fantastyczną zabawę. Otwieranie okienek pomaga rozwijać zdolności manualne, a piękne i kolorowe ilustracje zachęcają maluszka do poznawania otaczającego go świata. Publikacje i książki dla dzieci „Pierwsze zapachy” kryją w sobie prawdziwy zapach owoców i warzyw, a także ulubionych słodkości. Wystarczy lekko potrzeć rączką, by poczuć zapach malin czy słodkiej czekolady.

Edukacyjne książeczki dla dzieci

Edukacyjne książki dla dzieci są grube i wytrzymałe, a ich zaokrąglone rogi sprawiają, że maluszki nie zrobią sobie nimi krzywdy. Wśród oferty wydawnictwa Egmont znajdziesz dziecięce książeczki o różnej tematyce: o porach roku, o strażakach, o budowie ciała, o zwierzątkach oraz wiele innych ciekawych pozycji, które z całą pewnością zaciekawią Twoją pociechę. Natomiast starsze dzieci znajdą dla siebie serię zeszytów z naklejkami, które będą świetną pomocą do nauki w szkole czy w przedszkolu.  

Filtry

Cena:

19,00 zł - 37,00 zł

63 produktów w tej kategorii

63 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password