Strzałka

Marioinex

Marioinex to polska firma, która została założona w 1986 roku przez pewne małżeństwo. Rodzinna firma cały czas prężnie się rozwija, dostarczając na nasz rynek niezwykle kreatywne i pomysłowe zabawki dla dzieci. Wszystkie zabawki od marki Marioinex produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które w 100% poddawane są recyklingowi. Dlatego są bezpieczne nie tylko dla Twojej pociechy, ale także dla naszego środowiska.

Klocki do zabawy dla dzieci

Zabawki Marioinex są uwielbiane przez dzieci w różnym wieku, zarówno przez chłopców, jak i przez dziewczynki. Układanie klocków ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój – pobudza kreatywność i wyobraźnię oraz uczy logicznego myślenia. Dodatkowo dzieci ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, a także swoje opanowanie i cierpliwość. Zabawa klockami do układania konstrukcji pozwala się dziecku wyciszyć, gdyż wymaga dużego skupienia i koncentracji. Z pewnością klocki do zabawy dla dzieci Marioinex przyniosą Twojemu dziecku masę radości na długie godziny. Jest to również rewelacyjna forma zabawy dla całej rodziny. Każda zabawa tymi fantastycznymi klockami to okazja na zbudowanie czegoś zupełnie nowego. 

Klocki konstrukcyjne do zabawy

Marioinex w swojej ofercie posiada wiele fantastycznych zestawów klocków konstrukcyjnych w różnych rozmiarach. Znajdziesz tutaj zestawy takie jak klocki do układania figur micro, mini, midi i maxi Waffle, dzięki którym Twoje dziecko zbuduje domy, pojazdy, port ze statkiem, remizę strażacką, zamek dla prawdziwej księżniczki oraz wszystko to, co tylko podpowie dziecięca wyobraźnia. Kolorowe klocki do budowania konstrukcji w kształcie kratki od Marioinex stale podbijają serca kolejnych klientów, o czym świadczą otrzymane nagrody i wyróżnienia. 

Filtry

Cena:

24,00 zł - 310,00 zł

Producent:

21 produktów w tej kategorii

21 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password