Strzałka

Magic

Codzienna opieka nad dzieckiem wymaga od rodziców wiele pracy i poświęcenia. Samo przewijanie maluszka to czynność powtarzana kilkanaście razy w ciągu dnia. Przez cały dzień takich zużytych pieluszek trochę się nazbiera, a nie zawsze jest możliwość, aby wynosić je z domu na bieżąco. 

Kosze na zużyte pieluchy 

Marka Magic postanowiła ułatwić rodzicom codzienne funkcjonowanie i stworzyła innowacyjne kosze na zużyte pieluchy i pieluszki. Te rewelacyjne kosze na pieluchy dzięki specjalnemu systemowi uszczelniania i zatrzymywania zapachów, zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami oraz przed zarazkami i bakteriami. Kosze na pieluszki Magic są niewielkiego rozmiaru, ale mimo to są bardzo pojemne – pomieszczą około 25 zużytych pieluszek. Dużą zaletą jest również to, że można wykorzystywać do nich zwykłe, standardowe worki na śmieci, bez potrzeby kupowania specjalnych, często drogich worków. Kosz od marki Magic jest bardzo łatwy w obsłudze, bez problemu poradzisz sobie jedną ręką. 

Pojemniki na pieluchy i pampersy

Dodatkowo dzięki swojemu nowoczesnemu i stylowemu designowi, bez problemu wpasuje się do wystroju każdego wnętrza. Takie proste urządzenie zadba o to, aby w Twoim domu było zawsze przyjemnie i świeżo. Jest to rewelacyjne rozwiązanie zwłaszcza w małym mieszkaniu, gdzie zapachy bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Oczywiście kiedy maluszek stanie się już rozbrykanym kilkulatkiem, a pieluszki zamieni na nocnik – kosz wykorzystasz na zwykłe odpady i śmieci.

Filtry

Cena:

10,00 zł - 174,00 zł

Producent:

7 produktów w tej kategorii

7 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password