Strzałka

Czytaj z Albikiem

Albi jest to czeska marka założona w 1991 roku, która zajmuje się produkcją gier planszowych, ozdobnych opakowań oraz kartek okolicznościowych. Firma Albi działa w Polsce od 2005 roku i stale się rozwija, ciągle poszerzając swój asortyment. W ofercie marki Albi znajdziesz ogromny wybór wysokiej jakości gier planszowych dla całej rodziny. 

Książki do nauki czytania dla dzieci

Seria  „Czytaj z Albikiem”  jest to seria książek edukacyjnych do nauki czytania i gier dla dzieci w każdym wieku, która stała się największym bestsellerem. Mówiące pióro Albik po dotknięciu obrazka, tekstu lub ikony w książce odtwarza nagrania – czyta opisy, dialogi i śpiewa piosenki. W każdej książce dla dziecka znajduje się kilkaset, a nawet kilka tysięcy różnorodnych nagrań. Dodatkowo każda strona w książce ma różne tryby: krótkie i łatwe hasła, obszerniejsze opisy tematów, a także ciekawe quizy. Interaktywne pióro w połączeniu z książeczkami to nie tylko masa zabawy na długie godziny, ale przede wszystkim ogromna dawka wiedzy i nauki dla Twojej pociechy.

Edukacyjne książki z mówiącym piórem

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz ogromny wybór książeczek o ciekawej tematyce dla dzieci w różnym wieku. Ciekawa seria o zawodach przybliży Twojemu dziecku, jak wygląda praca strażaków, lekarzy, weterynarzy oraz śmieciarzy. Najmłodsze dzieci z pewnością pokochają serię o zwierzętach, środkach transportu i codziennych czynnościach. Natomiast dla starszaków rewelacyjnie sprawdzą się książki o dinozaurach i kosmosie. Świetną pomocą w szkole będzie pełny map i ciekawostek Atlas świata oraz pełna ciekawych informacji książka o budowie ciała człowieka.

„Mój pierwszy elementarz” idealnie sprawdzi się do nauki czytania, a słownik języka angielskiego pomoże maluchowi poznać wiele ciekawych słówek oraz zdań w języku angielskim. Dodatkowo znajdziesz u nas zestawy do nauki zegara, zestaw instrumentów odgrywających melodie, a także interaktywną Szopkę Bożonarodzeniową. 

Mówiące pióro można zakupić osobno lub w zestawie, podobnie jak książki. Całość zapakowana jest w kartonową walizkę, która prezentuje się fantastycznie, dlatego świetnie sprawdzi się jako prezent.

Filtry

Cena:

15,00 zł - 360,00 zł

61 produktów w tej kategorii

61 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password