Strzałka

MUDUKO

Muduko jest to polskie wydawnictwo absolutnie genialnych gier planszowych oraz gier karcianych. Muduko na rynku działa od 2020 roku, jednak historia tego wydawnictwa jest o wiele dłuższa – od ponad 70 lat działalność ta nieprzerwanie dba o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo swoich produktów. Największa misją Muduko jest to, aby czerpać ogromną radość i frajdę ze wspólnej zabawy. 

Gry planszowe dla dzieci

Fantastyczne gry pamięciowe Muduko zabiorą Cię w magiczny świat niecodziennych przygód i wydarzeń. Za każdym razem, gdy zasiądziesz do gry i zabawy ze swoimi bliskimi, przeniesiesz się do innego świata. 

Gry planszowe oraz karciane jest to rewelacyjny sposób na spędzenie długich jesiennych i zimowych wieczorów. Zapewnią rozrywkę na wiele godzin całej rodzinie. Dla dzieci taka zabawa to także ogromna dawka nauki. Planszówki dla dzieci uczą zasad zdrowego współzawodnictwa oraz dążenia do celu. 

Gry karciane dla starszych dzieci

Większa część gier wymaga od gracza pełnego skupienia oraz zaangażowania, dlatego dzięki grom dzieci przez zabawę ćwiczą swoje opanowanie i skupienie. Umiejętność wygrywania i przegrywania jest bardzo potrzebna w codziennym życiu. Dzięki takim umiejętnościom dzieci łatwiej radzą sobie z porażkami i niepowodzeniami. Gry dla dzieci w przyjemny i miły sposób pokazują dzieciom, że nie zawsze się wygrywa. W asortymencie Muduko znajdziesz ogromny wybór fantastycznych gier planszowych oraz karcianych dopasowanych do każdej grupy wiekowej

Filtry

Cena:

14,00 zł - 75,00 zł

Producent:

19 produktów w tej kategorii

19 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password