Strzałka

Meiya&Alvin

Meiya and Alvin to kanadyjska marka produkująca zdrowe, bezpieczne i ekologiczne zabawki dla dzieci i niemowląt. Dbanie o środowisko to główne założenie tego producenta. Dzięki takim markom jak Meiya and Alvin mamy możliwość wspólnie zadbać o naszą planetę. Kupując dzieciom zdrowe i ekologiczne zabawki, dbamy głównie o zdrowie i odpowiedni rozwój naszych pociech, ale także o naszą naturę. 

Ekologiczne zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawa pełni ogromnie ważną rolę w rozwoju każdego malucha. To właśnie podczas zabawy maluszek rozwija swoje zmysły: dotyk, słuch, wzrok i węch. Dla malutkich dzieci idealnie sprawdzą się zabawki sensoryczne

Organiczne gryzaki kauczukowe

Kauczukowe gryzaki od marki Meiya and Alvin przyniosą nie tylko ogromną ulgę opuchniętym dziąsłom podczas ząbkowania, ale również zapewnią fajną zabawę. Urocze grzechotki swoim ciekawym dźwiękiem zainteresują każdego maluszka oraz pomogą mu się uspokoić i wyciszyć. W ofercie kanadyjskiego producenta Meiya and Alvin znajdziesz ogromny wybór fantastycznych zabawek dla najmłodszych, które rewelacyjnie wpływają na zdolności manualne dziecka, motoryczne, a także umysłowe. Wszystkie te produkty wykonane są w 100% z naturalnych materiałów, dlatego są bezpieczne dla Twojego szkraba już od pierwszych dni życia. Dodatkowo ich oryginalny i stylowy wygląd sprawia, że wyróżniają się od innych zabawek.

Filtry

Cena:

29,00 zł - 139,00 zł

9 produktów w tej kategorii

9 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password