Strzałka

Crayon Rocks

Crayon Rocks jest to amerykańska marka, której założycielką jest Barbara Needs – nauczycielka pracująca od ponad 20 lat z dziećmi wymagającymi specjalnej troski. Kobieta, pracując z doświadczoną terapeutką Jan Olsen, postanowiła stworzyć produkt, który poprzez arteterapię będzie pomagał jej podopiecznym. Tak oto powstały ręcznie robione kredki sojowe, które bardzo szybko zyskały ogromną popularność na całym świecie.

Kredki sojowe dla dzieci

Nietypowe kredki sojowe w kształcie małych kamyczków rewelacyjnie rozwijają umiejętności motoryczne oraz zdolności manualne. Ich specjalny kształt sprawia, że nadgarstki i palce dużo skuteczniej pracują podczas rysowania oraz pisania. Dzięki temu, że gładkie kamyczki w postaci kredek dla dzieci idealnie dopasowują się do dłoni, a  maluchy z łatwością nimi się posługują. Dodatkowo ich ciekawy i niezwykły wygląd sprawia, że maluchy tak chętnie po nie sięgają. Kredki sojowe dla dzieci – kamyczki bardzo często są polecane dla małych dzieci przez terapeutów i nauczycieli.

Kredki kamyczki z wosku sojowego

Kredki kamyczki Crayon Rocks w swoim składzie nie zawierają parafiny. Produkowane są z wosku sojowego, dlatego nie musisz się obawiać, jak maluszek poliże je lub ugryzie. Bardzo istotne w kwestii bezpieczeństwa jest również fakt, iż specjalny kształt kredek uniemożliwia ich połamanie. Jednak z racji tego, iż kredki są małe i istnieje ryzyko zadławienia – przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Kredki Crayon Rocks oddają bardzo ładny i intensywny kolor. Zapakowane są w woreczek lub pudełko, które znacznie ułatwiają ich przechowywanie.  

Filtry

Cena:

18,00 zł - 34,00 zł

Producent:

2 produktów w tej kategorii

2 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password