Strzałka

Humble Brush

Humble Brush jest to szwedzka marka założona przez zespół stomatologów, którzy zajmują się tworzeniem ekologicznych szczoteczek do zębów. Głównym założeniem tej marki jest dbanie o zdrowie dzieci oraz dorosłych, jednocześnie dbając o nasze środowisko. 

Ekologiczne szczoteczki do zębów dla dzieci

Skandynawscy specjaliści stworzyli szczoteczki do zębów, które są w całości biodegradowalne, nawet opakowanie na szczoteczkę jest wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Szczoteczki ekologiczne do zębów od marki Humble Brush powstają z naturalnego bambusa. Bambus jest to główne pożywienie dla pand, dlatego do produkcji szczoteczek pozyskiwany jest bambus jedynie z ekologicznych upraw, a nie z rejonów gdzie żyją te urocze misie.

Bambusowe szczoteczki do zębów

Bambusowe szczoteczki od marki Humble Brush łączą w sobie funkcjonalność oraz prosty i klasyczny wygląd. Wszystkie poręczne szczoteczki do zębów są lekkie i niezwykle łatwe w użyciu. Specjalnie zaprojektowana główka szczoteczki dociera w każdy zakątek jamy ustnej. Rączka szczoteczki idealnie jest dopasowana do dłoni, dlatego rewelacyjnie się ją trzyma w ręku. 

Pasty do zębów dla dzieci

Marka Humble Brush to nie tylko bambusowe szczoteczki. W ofercie tego skandynawskiego producenta znajdują się także fluorowe pasty do zębów dla dzieci stworzone przez specjalistów. 

Filtry

Cena:

8,00 zł - 440,00 zł

Producent:

6 produktów w tej kategorii

6 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password