Strzałka

Buki France

Firma Buki France została założona w 1992 roku w Le Mans. Jest to jeden z kluczowych producentów na rynku zabawek dla dzieci we Francji. Główną misją tej francuskiej marki jest tworzenie gier naukowych, które przez zabawę będą zachęcać do nauki. 

Edukacyjne zabawki dla dzieci

Zabawki edukacyjne dla dzieci Buki France są znane i doceniane przez klientów nie tylko we Francji, ale stale podbijają serca klientów także w całej Europie. Marka oferuje zabawki dla dzieci pobudzające wyobraźnie w różnej grupie wiekowej. Zarówno maluchy, jak i starszaki znajdą coś, co zajmie ich na długie godziny. Głównym celem producenta jest zainteresowanie dzieci otaczającym go światem oraz rozwijanie ich umiejętności. 

Zestawy kreatywne i naukowe 

Dzięki fantastycznym zestawom kreatywnym i naukowym dzieci mogą wykonać ciekawe doświadczenia chemiczne, odkrywać mikroświat za pomocą mikroskopu, a także poznać budowę ludzkiego ciała. Jest to rewelacyjny sposób na rozwijanie w dziecku pasji oraz na wspólne spędzenie czasu. Zestawy kreatywne dla dzieci nie tylko uczą, ale również przyniosą Twojemu dziecku ogrom radości i manualnej zabawy. Wszystkie produkty są odpowiednio testowane oraz powstają zgodnie z normami europejskimi.

Filtry

Cena:

21,00 zł - 614,00 zł

Producent:

45 produktów w tej kategorii

45 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password