Strzałka
powiększ Powiększ

4188 odpowiedz mi! dzieci pytają o intymne sprawy

KOD PRODUKTU:

9788365341884
34,90 zł
Brutto
Kosz Brak towaru
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
  1. Kurier InPost – 14,50 zł
  2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
  3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
  4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
  5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Odpowiedz mi! Dzieci pytają o intymne sprawy

Anke Kuhl Katharina von der Gathen 
"Odpowiedz mi! Dzieci pytają o intymne sprawy" to książka, w której znajdziecie odpowiednie odpowiedzi na dziecięce pytania. Każde z 99 zagadnień jest opatrzone zabawną ilustracją.

Czy można nie dojrzewać? Czy dziecko w brzuchu może puszczać bąki? Dlaczego ludzie się całują? Czy po każdym seksie rodzą się dzieci? Rodzice często borykają się z odpowiedziami na podobne zagadnienia. Czy Twoje dziecko zaskoczyło Cię kiedyś podobnym pytaniem? Czy za każdym razem potrafisz wszystko wytłumaczyć i rozwiązać problem, nurtujący malucha oraz zaspokoić jego ciekawość świata? Jeśli wiele razy czerwienisz się i nie wiesz, jak odpowiedzieć na błyskotliwe i niekiedy bardzo krępujące pytania Twojej pociechy ? książka Kathariny von der Gathen idzie Ci z pomocą, równocześnie stając się obowiązkową pozycją w Twojej domowej biblioteczce.

Dzięki tej pozycji nie będzie już problemów z odpowiedzią na trudne pytanie, których boi się większość rodziców. Natomiast ciekawość Twojego dziecka zostanie zaspokojona w rzeczowy i odpowiedni sposób.

Seksualność to trudny temat szczególnie w rozmowach z dziećmi. Dlatego rodzice często stronią od odpowiedzi, zbywając dziecko. Z kolei dzieci są coraz ciekawsze świata, a co za tym idzie, mają mnóstwo kwestii do rozwiązania.

Książka zawiera szereg pytań, które często zadają milusińscy. Spisała je niemiecka edukatorka seksualna, Katharina von der Gathen. Pytania zostały zebrane podczas warsztatów prowadzonych przez autorkę. Na każde z nich odpowiedziała w przystępny sposób z delikatną nutą poczucia humoru.

"Odpowiedz mi! Dzieci pytają o intymne sprawy" to swoisty poradnik wprowadzający niejako do tematyki tabu, jaką jest intymność. Pozycję uzupełniają przezabawne i skłaniające do refleksji rysunki, które wykonała Anke Kuhl. Ta książka to gotowy przepis na skomplikowane rozmowy z dziećmi.

Dzięki tej książce odpowiedzi na trudne pytania mądrych dzieci stają się czymś przyjemnym.

Parametry techniczne

9788365341884

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password