Strzałka
powiększ Powiększ

0050 mapy. edycja fioletowa

KOD PRODUKTU:

9788381500500
89,90 zł
Brutto
Kosz Brak towaru
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
  1. Kurier InPost – 14,50 zł
  2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
  3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
  4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
  5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa

Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński

W “Mapy. Obrazkowa podróż po lądach morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa” znajdziesz mapy 66 krajów, czyli o 24 więcej niż w niebieskiej edycji i 8 więcej, niż w pomarańczowej.

Dzięki tej książce każdy, kto po nią sięgnie, zyska okazję do odbycia fascynującej podróży po całym świecie. Przyjrzyj się bliżej gorylom z kongijskiej dżungli i odwiedź skalne świątynie w Etiopii. Nie możesz też przegapić fiordów w Norwegii. Spróbuj chińskiego specjału, czyli stuletnich jaj i nie przegap okazji, by zatańczyć rumbę na słonecznej Kubie. Wpadnij też do Irlandii, by móc odwiedzić perskie ogrody. W Finlandii natomiast zyskasz okazję do podziwiania niezwykłego zjawiska, jakim jest noc polarna. Koniecznie zobacz też Madagaskar i ogromny baobab. Nie możesz też pominąć Australii, w której mieszkają niezwykłe dziobaki! By zyskać okazję do wspaniałej wyprawy dookoła świata, wystarczy sięgnąć po tę książkę. Poznaj wszystkie interesujące miejsca na Ziemi razem z pozycją “Mapy. Obrazkowa podróż po lądach morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa”. Zabawa na pewno będzie doskonała!

“Mapy” to seria, uznawana za międzynarodowy bestseller, który zdobywa nagrody w kraju i za granicą. Pozycje z tego cyklu wydane zostały aż w trzydziestu pięciu państwach w nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy. "Mapy" zostały wyróżnione między innymi najważniejszymi nagrodami literatury dziecięcej, które przyznawane są we Włoszech oraz Francji: Premio Andersen i Prix Sorcières.

Fioletowa edycja książki wzbogacona została o mapy: Indonezji, Etiopii, Kuby, Słowenii, Wenezueli, Demokratycznej Republiki Konga, Iranu i Nigerii. Znajdują się w niej także mapy załączone do poprzedniej (pomarańczowej) edycji, czyli: Danii, Argentyny, Estonii, Korei Południowej, Gruzji, Irlandii, Portugalii, Słowacji, Tajwanu, Litwy, Łotwy, Turcji, Ukrainy, Wietnamu i Węgier.

Parametry techniczne

9788381500500

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password