Strzałka
powiększ Powiększ
  • bestseller

6526 gęby, dzioby i nochale

KOD PRODUKTU:

9788362965267
42,00 zł
Brutto
Kosz Brak towaru
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
  1. Kurier InPost – 14,50 zł
  2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
  3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
  4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
  5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Gęby dzioby i nochale

Mikołaj Golachowski Maria Bulikowska 
Ta książka to prawdziwa bomba edukacyjna! Pełna fascynujących ciekawostek, anegdot i faktów z życia zwierząt. Kontynuacja entuzjastycznie przyjętych ,,Pup, ogonków i kuperków".
Czy istnieje stworzenie z zębami nie tylko w paszczy, ale i na całej skórze? Do kogo należy najbrzydsza, a do kogo największa gęba na świecie? Które ze zwierząt ma rękę na czole, a które najbardziej nadąsaną minę?  I kto jest największym twardzielem na Ziemi? Znajdziecie tu ponad trzydzieści opowieści o gębach, dziobach i nochalach... bo zwierzęta nie tylko kończą się, ale i zaczynają niezwykle intrygująco!

Mikołaj Golachowski jest doktorem nauk przyrodniczych, podróżnikiem, tłumaczem, a do tego wszystkiego jeszcze polarnikiem. Kiedy nie siedzi wśród śniegów i lodów, mieszka w Warszawie. Pisze wówczas o zwierzętach i ochronie przyrody. Jest autorem popularnonaukowej książki "Pupy, ogonki i kuperki" oraz podróżniczej "Czochrałem antarktycznego słonia".
Mroux (Maria Bulikowska) ilustruje książki i pisma nie tylko dla dzieci. W wolnym czasie trenuje capoeirę.. Autorka "Małej książki o gwarze warszawskiej" oraz jej kontynuacji "Jak bum cyk-cyk! Powiedzonka warszawskie". Ilustrowała też poprzednia książkę Mikołaja Golachowskiego o pupach zwierząt.

Parametry techniczne

9788362965267

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password