Strzałka
powiększ Powiększ

3624 Książka Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci

KOD PRODUKTU:

9788310136244

PRODUCENT:

29,90 zł
Brutto
Kosz Mała dostępność
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
  1. Kurier InPost – 14,50 zł
  2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
  3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
  4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
  5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Czy Twoje dziecko ma problem z poprawną wymową? A może po prostu lubicie wspólne zabawy dźwiękonaśladowcze? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi "Tak", to zabawy logopedyczne dla dzieci z muchą Fefe są właśnie dla Was!

"Z muchą na luzie ćwiczymy buzię, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci" Marty Galewskiej-Kustry to zabawna książka opowiadająca przygody niezwykłej muchy o imieniu Fefe. Wraz z nią wyruszycie na przejażdżkę samochodem, spróbujecie ugasić pożar, pojedziecie do kina i na kolację do eleganckiej restauracji.

Każda musza przygoda opatrzona jest ćwiczeniami logopedycznymi usprawniającymi aparat mowy dziecka. Autorka zawarła polecenia dla dzieci oraz wskazówki dla rodziców, jak poprawnie wykonywać zadania. Przez wspólną zabawę mucha Fefe wspiera rozwój mowy u najmłodszych. Książka jest odpowiednim narzędziem pracy z dzieckiem dla rodzica, ale także dla nauczycieli przedszkoli, opiekunek żłobkowych oraz specjalistów.

We wstępie do książki rodzic może też dowiedzieć się, dlaczego ćwiczenia logopedyczne są tak ważne dla dzieci oraz jak korzystać z książki.

"Z muchą na luzie ćwiczymy buzię, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci" to publikacja Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Otrzymała nagrodę za najlepszą książkę psychologiczną 2015 portalu Granice.pl w kategorii "logopedia". W serii wydawniczej ukazały się także: "Wierszyki ćwiczące języki", "Zeszytowy trening mowy", "Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy" oraz cykl książek o Puciu.

Parametry techniczne

9788310136244
1 Przedmiot

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password