Strzałka
powiększ Powiększ

5634 Książka Układ słoneczny z profesorem Astrokotem

KOD PRODUKTU:

9788363156343
34,90 zł
Brutto
Kosz Brak towaru
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
  1. Kurier InPost – 14,50 zł
  2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
  3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
  4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
  5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Świat nauki jest fascynujący i piękny, dlatego warto poznawać go już od najmłodszych lat. Dominic Walliman i Ben Newman w książce "Układ słoneczny z profesorem Astrokotem" zabierają naszych podopiecznych w fascynującą podróż po kosmosie i nie tylko.

Książka ta jest doskonałym prezentem dla wszystkich dzieci, które już od najmłodszych lat spoglądają z zaciekawianiem w niebo. Nie jest jednak przeznaczona jedynie dla młodych miłośników nauki i kosmosu. Przystępny język i przede wszystkim niezwykle piękne i dynamiczne ilustracje przyciągną nawet najbardziej zatwardziałych astrofizycznych laików.

Warto zaznaczyć, że profesor Astrokot porusza w tej lekturze bardzo ważne i nierzadko trudne tematy ? np. hipotezy na temat powstania wszechświata i najnowsze badania na ten temat. Zostały one jednak doskonale przełożone na całkowicie zrozumiały dziecięcy język. Ta książka nie jest prostą opowieścią o gwiazdach, ale fascynującym wykładem o kwestiach i problemach, które pobudzą wyobraźnię dziecka i wzmogą jego ciekawość świata.

Poza bogatą, rozwijającą i edukacyjną treścią do najmocniejszych stron tej pozycji należą ilustracje ? przepiękne, przykuwające oko, żywe i zabawne, obok których trudno przejść obojętnie. Ciemny kolor tła odcina się od jasnego druku, a ilustracje z powodzeniem łączą elementy naturalistyczne z fantastycznymi. Taka szata graficzna zachwyci nie tylko dzieci, ale także starszych czytelników. Zaletą książki "Układ słoneczny z profesorem Astrokotem" jest także format, w jakim została ona wydana.

Książką jest wspólnym projektem Dominica Wallimana i Bena Newmana. Ten pierwszy jest kanadyjskim naukowcem i wykładowcą uniwersyteckim, który na co dzień zajmuje się projektowaniem komputerów kwantowych. Ben Newman to z kolei utalentowany rysownik i autor komiksów mieszkającym w Londynie. Tworzona przez nich seria książek o profesorze Astrokocie, najmądrzejszym kocie świata, zyskała dużą popularność i jest doskonałym sposobem na zapoznanie najmłodszych z nauką. Bakcyl astronomii może pozostać w nich na zawsze.

Parametry techniczne

9788363156343

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password