Strzałka
powiększ Powiększ
  • Obniżka
  • bestseller

5030 zły dotyk nie!

KOD PRODUKTU:

9788365650306
29,00 zł
19,03 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 19,03 zł
Kosz Brak towaru
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 19,03 zł
- +
payments info Sprawdź koszty dostawy
  1. Kurier InPost – 14,50 zł
  2. Kurier InPost pobranie – 16,70 zł
  3. InPost Paczkomat 24/7 – 14,50 zł
  4. InPost Paczkomat 24/7 pobranie – 16,70 zł
  5. Odbiór w punkcie – bezpłatnie

Sprawdź szczegóły

Opis produktu

Zły dotyk nie

Sauliere Delphine
Książka "Zły dotyk. Nie!" to idealny sposób, jak uświadomić maluchowi, czym jest molestowanie seksualne. Uczy prawidłowych zachowań i pomaga rodzicom wprowadzić dziecko w świat dorosłych.

Uczenie odpowiedzialności i uświadamianie dziecka o niebezpiecznych sytuacjach to podstawowy obowiązek rodzica. Nauka o pewnych kwestiach nie jest prosta. Może być krępująca nie tylko dla dorosłego, ale również dla dziecka.

"Zły dotyk. Nie!' to książeczka zawierająca 5 prostych historii. Opowiastki przedstawione w postaci komiksów w obrazowy sposób uświadamiają dziecku, z czym ma do czynienia. Przedstawiają sytuacje, z jakimi może zetknąć się w każdym miejscu - na placu zabaw, boisku czy chociażby na ulicy. Wszystkie komiksy mają charakter edukacyjny. Zawierają dokładne instrukcje, jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Zachęcają do zgłaszania zaufanym osobom ewentualnych incydentów. Tłumaczą, kiedy należy uciekać, wołać o pomoc, porozmawiać z rodzicami lub inną wiarygodną osobą. Na końcu książki znajduje się spis niezbędnych numerów kontaktowych, na które dziecko może zadzwonić, chcąc uzyskać pomoc.

Książka autorstwa Delphine Sauli?re uświadamia dziecku, czym jest prawdziwe zagrożenie. Pokazuje, jakie sytuacje wykraczają poza normy społeczne. Tłumaczy, kiedy zachowanie dorosłego jest nieprawidłowe i wymaga interwencji. "Zły dotyk. Nie!" to pomoc dla rodziców, którzy odpowiedzialnie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa dziecka. Porusza sprawy kontrowersyjne, ale niezwykle ważne. Jest niełatwą, ale niezbędną lekturą. Umożliwia dziecku samodzielne przemyślenie pewnych spraw i pomaga im dojrzale rozwiązywać problemy. Jednocześnie książka podkreśla, że zdecydowana większość dorosłych to ludzie dobrzy, którzy chcą pomagać dzieciom.

Autorka książki, Delphine Sauli?re, napisała swój poradnik w trosce o wychowanie przyszłych pokoleń w dzisiejszych trudnych czasach. Jako specjalistka od psychologii dziecięcej wie doskonale, na co zwracać uwagę w edukacji naszych pociech.

Parametry techniczne

9788365650306

Opinie o produkcie

Zobacz podobne produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password