Strzałka

Zabawki dla rocznego dziecka

   08.10.2021
Zabawki dla rocznego dziecka

Niemowlak, a właściwie już dziecko w okresie 12 miesiąca życia, przeważnie stawia już swoje pierwsze kroki, wymawia pierwsze słowa, ma już rozwinięte zdolności manualne  i potrafi  skupić swoją uwagę na zabawie coraz dłużej. Jest to też czas, kiedy maluch zaczyna się same bawić i potrzebuje swojego kąta. Dla dziecka rocznego świetnie sprawdziłyby się klocki z marki B.best. Jest to zestaw dziesięciu mięciutkich w dotyku gumowych klocków idealnych dla małych rączek. Każdy klocek ma wypustki, które przedstawiają literki oraz zwierzaki. Zabawki dla rocznego dziecka po naciśnięciu piszczą, można je też gryźć i używać podczas kąpieli. W przyszłości świetnie sprawdzą się do piasku, by odbijać na nim np. kształty zwierząt oraz jako pieczątki.

best klocki miękkie duże zabawki dla rocznego dziecka
Best Klocki miękkie do zabawy dla rocznego dziecka

Zabawki dla 12 miesięcznego dziecka interaktywne

Świetnym pomysłem również może być wieża składająca się z dziesięciu wysokiej jakości kartoników z marki Janod. Dziecko może budować wieżę, jak i przeróżne konstrukcję, które później zburzy — na pewno sprawi mu to wiele frajdy. Na ściankach klocków znajduje się tor wyścigowy, po którym jeżdżą zwierzątka w pojazdach.

janod piramida wieża do zabawy dla 12 miesięcznego dziecka

Janod piramida wieża 10 kostek do zabawy

Drewniane zabawki dla rocznego dziecka

Z marki Lilliputiens możemy zaproponować drewnianą tablicę manipulacyjną. Zabawka posiada wiele funkcji: otwierane dwuskrzydłowe szeleszczące okienko, 3 guziczki do wciskania, dzwoneczek, element obrotowy z grafiką śladów i ukrytymi pod nim przyjaciółmi z gospodarstwa, 2 obracane klocki na metalowym drążku z obrazkami do układania, mini — pętlę z 3 koralikami do przesuwania, tor z ruchomym drewnianym ptaszkiem, lusterko oraz Osiołka miękką grzechotkę na sznurku, którą można umieścić w specjalnej kieszonce. Tablica w kształcie domku — farmy posiada 3 zapięcia na rzepy (po bokach i u góry), umożliwiające zamocowanie jej np. do ramy łóżeczka. Drewniany wózek wraz z klockami z marki Little Dutch w dwóch kolorystykach — niebieskim i różowym. Dzięki wózeczkowi łatwo jest dziecku przenosić klocki i nie tylko z miejsca na miejsce. Klocki są wykonane ze świetnej jakości drewna, dlatego posłużą na długo.

lilliputiens drewniana tablica manipulacyjna dla dziecka
Lilliputiens drewniana tablica manipulacyjna farma

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password